Conchita Wurst

i

Autor: PATRYK PTAK/REPORTER Conchita Wurst w męskim wydaniu

gwiazdy

Conchita Wurst w męskim wydaniu. Tak na co dzień wygląda Thomas Neuwirth

2023-05-06 10:20

Conchita Wurst międzynarodową sławę zyskała dzięki wygranej w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Pod postacią "kobiety z brodą" kryje się austriacki muzyk Thomas Neuwirth, który na co dzień zrzuca z siebie efektowne suknie, a gdy zmywa makijaż można w nim dostrzec atrakcyjnego mężczyznę.

Conchita Wurst to postać sceniczna wykreowana przez Thomasa Neuwirtha urodzonego 6 listopada 1988 roku w Austrii. Conchita, szerokiej publiczności znana jest z udziału w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji (2014 rok), w którym zajęła zaszczytne 1. miejsce. Conchita jest aktywistką działającą na rzecz środowiska LGBT, a swoim występem pragnęła zwrócić uwagę całego świata na problem z jakim mierzą się osoby reprezentujące mniejszości seksualne - "Jesteśmy jednością, jesteśmy nie do powstrzymania" - powiedziała do telewidzów odbierając nagrodę.

Jaka na co dzień jest Conchita Wurst?

Gdy Conchita Wurst zrzuca z siebie efektowne suknie, buty na niebotycznie wysokich obcasach i zmywa mocno podkreślający oczy makijaż, staje się Thomasem Neuwirthem, który wiedzie spokojne życie u boku swojego chłopaka. Swoim życiem dzieli się na Instagramie, gdzie publikuje wiele zdjęć, na których możemy zobaczyć go w codziennej odsłonie i okazuje się, że Thomas jest niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, który otrzymuje of fanów wiele komplementów: "Uwielbiam twoją twarz i duszę", "W takim wydaniu bez szpilek i makijażu zdecydowanie lepiej", "Jesteś naturalnie piękny. Uwielbiam cię bez makijażu", "Taki przystojny mężczyzna".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE