Robert Makłowicz

i

Autor: WBF

Co robił Robert Makłowicz zanim trafił do telewizji! SZOK!

2021-12-19 13:00

Robert Makłowicz nie zawsze był znanym w całej Polsce kucharzem. Jego początki wcale nie były związane z gotowaniem i telewizją. Niedawno wyznał, czym zajmował się zanim zaczęła się jego medialna kariera. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Robert Makłowicz rozpoczynał swoją medialną przygodę w Telewizji Polskiej. To tam przez wiele lat podróżował po całym świecie i gotował w nietypowych miejscach. Jego programy cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. Po odejściu z TVP Robert Makłowicz związał się ze stacją Food Network, która należy do grupy Discovery. Finalnie jednak ich współpraca nie trwała zbyt długo. Ostatecznie Robert Makłowicz rozgościł się w serwisie YouTube, gdzie jego kanał śledzą setki tysięcy osób, a każdy odcinek jest chętnie oglądany przez stałych fanów. 

Eurowizja Junior 2021: Tak śpiewa Sara Egwu-James

Jednak nie zawsze Robert Makłowicz związany był z gotowaniem i podróżowaniem. Robert Makłowicz rozmawiał niedawno z Rafałem Gęburą, prowadzącym kanał na YouTube "7 metrów pod ziemią". W wywiadzie opowiedział jak wyglądało jego życie, zanim stał się sławny.

Na przełomie lat 1989/1990 Makłowicz wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie pracował na budowie. 

Mężczyzna poczęstował Makłowicza obiadem. Tak zaczęła się jego kulinarna podróż na budowie w Wielkiej Brytanii. Za niewielką opłatą, żona kolegi z pracy przygotowywała posiłek dla Roberta. 

Oni jedli to samo, a ja miałem codziennie inny hinduski obiad wielodaniowy

zdradził Makłowicz. 

Wchodzę w czasie jednej z pierwszych przerw na lunch i wszyscy siedzą przy jednym stole, a przy osobnym siedział ten Hindus. Przysiadłem się do niego. Okazało się, że oni specjalnie z nim nie siedzieli, bo był Hindusem. Robotnicy brytyjscy bywali strasznymi rasistami 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?