Christina Aguilera z WIELKIM penisem. Margaret przy niej to pikuś!

Christina Aguilera
Autor: STEFANO RELLANDINI/AFP/East News//MoPhoPix/SplashNews / SplashNews.com/East News

Pamiętacie spodnie Margaret z cekinowym penisem? Przy tym, co zrobiła Christina Aguilera, stylizacja polskiej wokalistki to pikuś! Znana na całym świecie artystka dała koncert w ramach Pride Month. Uwagę publiczności szczególnie mocno przykuł jeden z jej kostiumów scenicznych, a dokładniej przymocowane do niego dildo.

Christina Aguilera jest jedną z największych ikon społeczności LGBT+. Wokalistka, która zadebiutowała w 1999 roku, właściwie od samego początku kariery wspiera mniejszości seksualne. Wystarczy wspomnieć chociażby o wideoklipie zrealizowanym do jednego z jej hitów z 2002 roku, poruszającej ballady Beautiful. W ponadczasowym singlu artystka wyśpiewywała, że każdy jest piękny bez względu na pochodzenie czy też właśnie orientację seksualną. Po ponad 25 latach od swojego głośnego debiutu piosenkarka wciąż jest bardzo aktywna zawodowo. Pod koniec maja 2022 roku gwiazda zaprezentowała hiszpańskojęzyczny album AGUILERA, a kilka dni temu pojawiła się w Los Angeles, by zagrać koncert w ramach odbywającej się tam parady równości. Ikona muzyki zaprezentowała największe hity ze swojego repertuaru oraz szereg przygotowanych na tę okazję kostiumów. Jeden z nich szczególnie mocno zaskoczył publiczność.

Matka Britney Spears upokarza się na Instagramie. Fani piosenkarki nie pozostawili na niej suchej nitki!

Allan Krupa Enso o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nie ma szans na duet?

Christina Aguilera z wielkim penisem

Wokalistka uwielbia szokować. Tym razem Aguilera zaskoczyła fanów, występując na scenie w stroju przypominającym Hulka i wielkim dildo przyczepionym na pasku. Gwiazda pojawiła się u boku Kim Petras, która w lutym tego roku zaprezentowała odważną EP-kę Slut Pop, by wspólnie z nią zaśpiewać pikantny numer XXX. Wokalistki sprawiły, że na scenie był ogień! Jak oceniacie stylizację Xtiny? Adekwatna do okoliczności czy jednak mocno przesadzona?

Sonda
Jak oceniasz strój Xtiny?
NAJNOWSZE