Chrissy Teigen znów kusi piersiami! [WIDEO] Naprawdę na nowo je polubiła

2020-07-08 10:49 KP
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen od kilku tygodni podziwia w lustrze nową wersję swoich... piersi. Modelka niedawno zdecydowała się na operację wyjęcia implantów, które zafundowała sobie na początku kariery i dziś cieszy się w pełni naturalnym biustem. I wyraźnie jest nim zachwycona, bo od kilku dni to główny bohater jej postów na Instagramie. Nie mamy nic przeciwko :)

Chrissy Teigen zdecydowała się ostatnio na zabieg niemal w świecie showbiznesu niestosowany - operację zmniejszenia piersi. Modelka powiększyła biust jeszcze jako dwudziestolatka, chcąc - jak później tłumaczyła - zwiększyć swoje szanse w kampaniach strojów kąpielowych. Dziś już wiemy, że miała dobre przeczucie, bo przez lata mogliśmy oglądać ją w reklamach bielizny i strojów największych domów mody.

W maju żona Johna Legenda nieoczekiwanie ogłosiła, że planuje pozbyć się implantów i wrócić do biustu naturalnej wielkości.

Chrissy Teigen świeci biustem - dosłownie!

Fani krągłości modelki oczywiście nieco zaniepokoili się, czy zabieg nie odbierze jej przypadkiem zbyt wiele z jej uroku osobistego. Ci, którzy obserwują jej profil na Instagramie wiedzą już, że nie ma powodów do zmartwień. Okazuje się bowiem, że Chrissy Teigen już przez naturę została obdarzona naprawdę hojnie, co właśnie podkreśliła na najnowszym filmiku.

Aha - to video poświęcone oczywiście makijażowi :)

I jak Wam się podoba neonowy cień do powiek Chrissy Teigen?

NAJNOWSZE