Chrissy Teigen wraca do świata mody. Tym razem nie jako modelka, ale producentka

2021-02-26 23:02 es
Chrissy Teigen
Autor: SplashNews.com/East News

Swojego czasu Chrissy Teigen była jedna z najsławniejszych modelka świata. Gwiazda była w czołówce najlepiej zarabiających w branży! Teraz wraca do przemysłu modowego. Tym razem już nie jako modelka, ale producentka ubrań. Jednocześnie Chrissy Teigen podkreśla, że to nie ona jest projektantką.

Wygląda na to, że Chrissy Teigen postanowiła wrócić do korzeni. Gwiazda zrobiła międzynarodową karierę w przemyśle modowym. Kilka lat temu była na szczycie listy najlepiej opłacanych modelek świata.

Jednak w końcu Chrissy Teigen zdecydowała się zmienić branżę. I z wybiegu wskoczyła do...kuchni. Gwiazda wydaje właśnie trzecią książkę kucharską. Na koncie ma także własne garnki i akcesoria do gotowania.

Najnowszy projekt Chrissy Teigen to powrót do modowych korzeni

Chrissy Teigen zakłada markę odzieżową

Ostatnio wśród gwiazd modne jest zakładanie marek kosmetycznych. A jednak Chrissy Teigen poszła w innym kierunku. Na Instagramie pokazała fanom zdjęcie swojej kuchni, która w ogóle nie przypominała miejsca do gotowania. Wszędzie widać materiały! Jest też manekin ubrany w coś, co można skojarzyć z domowym kimonem.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Ok, zanim wszyscy się wściekną, NIE jestem projektantką! Jestem tego tak boleśnie świadoma! [...] Ale znajduję dużo radości, wprowadzając * intensywny * kolor do mojego życia, a może i twojego! Szaty są fajne - nie mają wielu zasad, jeśli chodzi o wzory ... Doceniam ich niemożność bycia w klatce jak ja! W każdym razie, teraz gdy 3. książka jest skończona, zanurzam się w ten świat.

Napisała na Instagramie modelka.

Później pod kolejnym zdjęciem Chrissy Teigen dodała, że to "świetna zabawa". Czekacie na efekty?

NAJNOWSZE