Charlize Theron od lat jest wściekła na siebie! „Dlaczego po prostu nie powiedziałam nie?”

2019-12-13 12:56 AM
Charlize Theron
Autor: Rex Features/East News

Show biznes od 2017 roku przez skandal z udziałem Harveya Weinsteina żyje tematem wykorzystywań i nadużyć seksualnych. Mnóstwo aktorek i aktorów wzięło się na odwagę, by opowiedzieć o swoich traumatycznych doświadczeniach. Również Charlize Theron spotkał przykry incydent. Zdarzenie miało miejsce dawno temu, jednak mimo to, Charlize nadal ma żal do siebie! Dlaczego?

Temat nadużyć seksualnych w Hollywood to obecnie bardzo aktualny temat. Nie tylko aktorki ale także modelki i inne osoby ze świata show biznesu ujawniają ciemne strony pracy w Hollywood. Podobna sytuacja spotkała aktorkę Charlize Theron, która przyznała, że ponad 25 lat temu padła ofiarą reżysera z którym pracowała. Miał on dopuścić się molestowania. Teraz aktorka wyznaje, że największy żal przez ten czas miała do siebie, ponieważ nic z tym nie zrobiła. Nie oskarżyła reżysera ani nie zareagowała w tamtej chwili.

„Nie poradziłam sobie z tym, a to jest tak frustrujące. Jesteś po prostu wściekła na siebie. Dlaczego po prostu nie powiedziałam: nie?

 

Charlize Theron dodała też, że to przykre, że kobiety muszą walczyć o swoje i nie tylko jeśli chodzi o nadużycia, ale także o np. przyznawane nagrody. Stwierdziła, że dopóki nie zrobią one hałasu, nikt ich nie dostrzeże.

Być może do odważnych wyznań skłonił Charlize Theron jej najnowszy film, gdzie wcieliła się w bohaterkę, która wspólnie z koleżankami boi się odmówić wpływowemu szefowi. Film Bombshell swoją premierę miał 10 grudnia. A razem z Charlize wystąpiły również Nicole Kidman i Margot Robbie.

Charlize Theron
Autor: Rex Features/East News

Zobacz też: 

NAJNOWSZE