Charli D'Amelio ma 100 milionów obserwujących na Tik Toku! To prawdziwy rekord

2020-11-24 13:04 kp
Charli D'Amelio na Tik Toku
Autor: Tik Tok/ Charli D'Amelio

Gwiazdy Tik Toka już od dawna dorównują popularnością największym influencerom na Instagramie. Platforma do wrzucania krótkich filmików stała się drogą do wielkiej sławy dla wielu nastolatek, o czym przekonała się chociażby Addison Rae - dziś dobra przyjaciółka Kourtney Kardashian. Prawdziwą gwiazdą Tik Toka jest jednak Charli D'Amelio, która właśnie przekroczyła 100 milionów obserwujących!

Tik Tokerzy już od dawna wchodzą powoli na salony. Popularność tych największych coraz częściej wykorzystują marki, które widzą w młodych gwiazdkach Tik Toka doskonałych ambasadorów ich produktów wśród nastoletnich klientów. A gdy ktoś na Tik Toku może pochwalić się 100 milionami obserwujących, staje się naprawdę łakomym kąskiem!

Mowa tu o 16-letniej Charli D'Amelio, która od marca tego roku króluje na Tik Toku po tym, jak wyprzedziła obecną przyjaciółkę Kourtney Kardashian, Addison Rae. Charli już od dawna notowała rekordowe wyniki na swoim koncie, jednak przekroczenie liczby 100 milionów obserwujących - jako pierwsza osoba w historii - zdecydowanie warte jest odnotowania.

Charli D'Amelio z rekordem Tik Toka

Czemu Charli D'Amelio zawdzięcza swój sukces? Trudno powiedzieć :) Amerykanka sprawia wrażenie zwyczajnej nastolatki z talentem do tańca i przedsiębiorczymi rodzicami, którzy chętnie występują z nią na niektórych jej filmikach. Popularności Charli D'Amelio nie zaszkodziła nawet ostatnia afera, kiedy to Tiktokerka i jej siostra Dixie w obecności rodziców wybrzydzały na luksusowe jedzenie, które przygotował dla nich wybitny szef kuchni. Wprawdzie Charli D'Amelio straciła wtedy aż milion obserwujących, jednak wpadkę nadrobiła z nawiązką.

>> 10 najpopularniejszych filmów na Tik Toku. Rekordzista zgarnął 25 mln lajków!

Warto dodać, że druga na liście najpopularniejszych Tiktokerów Addison Rae ma "zaledwie" niecałe 70 milionów obserwujących, a trzeci w kolejce Zach King - 52,8 miliona.

Wy też kochacie Tik Toka?

NAJNOWSZE