Channing Tatum i Jessie J uciekają z LA i przeprowadzają się na angielską wieś! Mają dość sławy?

2019-08-09 16:07
Jessie J i Channing Tatum
Autor: SplashNews.com/East News; CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Kilka dni po tym, jak Channing Tatum ogłosił przerwę w korzystaniu z mediów społecznościowych, na jaw wychodzi, że aktor wraz z ukochaną Jessie J porzucają Los Angeles i przeprowadzają się… na angielską wieś. Wygląda na to, że oboje potrzebują wiele spokoju.

Channing Tatum to kolejna z gwiazd, która postanowiła zrezygnować z funkcjonowania na Instagramie. Aktor przyznał w oświadczeniu, że przesiadywanie w social mediach ogranicza jego kreatywność i jest stratą czasu. Zamiast publikowania kolejnych postów na Insta gwiazdor chce skupić się na swoim wnętrzu.

Pomóc ma mu w tym nie tylko rezygnacja z Instagrama i Twittera, ale i ucieczka z Los Angeles. Channing Tatum i Jessie J zdecydowali bowiem o wyprowadzce z pełnego zgiełku, celebrytów i paparazzich Los Angeles. Miejsce, do którego chcą się jednak przenieść, może bardzo zaskoczyć – para całkowicie zmienia swoje życie i przenosi się do Anglii!

Channing Tatum i Jessie J przeprowadzają się na wieś

Jak podają zagraniczne media, Channing Tatum i Jessie J wynajęli już posiadłość w Bury St Edmunds na terenie Suffolk. Mieszkanie w Anglii jest im obojgu dość mocno na rękę, bo oboje regularnie pracują na Wyspach Brytyjskich – Jessie J przy show The Voice Kids, A Channing Tatum w musicalu Magic Mike Live.

Wciąż spędzają sporo czasu w Ameryce. Gdy są jednak w Wielkiej Brytanii, London jest dla nich zbyt intensywny, więc cieszy ich cisza i spokój na wsi. Nieruchomość, którą wynajęli, bardzo im pasuje, bo nie leży daleko od Londynu, a jest naprawdę relaksująca i z dala od hałasu, dzięki czemu mogą spędzać razem czas.

- donosi informator The Sun.

Witamy w Europie!

NAJNOWSZE