Caroline Wozniacki skończyła 30 lat. Tenisistka polskiego pochodzenia jest HOT! [ZDJĘCIA]

2020-07-11 17:08 nk
Caroline Wozniacki
Autor: www.instagram.com/carowozniacki

Duńska tenisistka polskiego pochodzenia, Caroline Wozniacki, właśnie skończyła 30 lat! Z tej okazji mamy dla Was galerię najseksowniejszych zdjęć pięknej sportsmenki! Zgadzacie się, że to jedna z najpiękniejszych kobiet w światowym tenisie?

Caroline Wozniacki właśnie skończyła 30 lat! Urodziny pięknej tenisistki to świetna okazja, by zobaczyć jej najgorętsze zdjęcia!

Urodziny Caroline Wozniacki

Caroline Wozniacki to tak naprawdę Karolina Woźniacka - córka Polaków, którzy w latach 80. przeprowadzili się do Danii. I właśnie w barwach tego kraju słynna tenisistka osiągnęła ogromne sukcesy na korcie.

Caroline sportowe tradycje wyniosła z domu - jej mama, Anna, była reprezentantką Polski w siatkówce, a ojciec Piotr był piłkarzem. Właśnie jego kontrakt z klubem z Odense zdecydował o emigracji. Tam 11 lipca 1990 na świat przyszła Karolina.

Karolina Woźniacka jest niewątpliwie jedną z najseksowniejszych tenisistek świata, ale - drodzy Panowie - niestety, jej serce jest już zajęte. W czerwcu 2019  we Włoszech gwiazda sportu poślubiła amerykańskiego koszykarza, Davida Lee.

Zobaczcie najbardziej hot zdjęcia Caroline Wozniacki - prywatnie przyjaciółki Agnieszki Radwańskiej i Sereny Williams.

Szkoda, że kilka miesięcy temu ogłosiła zakończenie kariery w zawodowym sporcie?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE