Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA

Celebryci

Caroline Derpienski ostro o rozbieranych zdjęciach modelek. "Do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć"

2024-03-22 9:33

Wygląda na to, że królowa dajmondsów w ostatnim czasie nieco zmieniła swoje wartości. Kontrowersyjna celebrytka przyznała, że nie wyobraża sobie, by wstawić do sieci swoje roznegliżowane zdjęcia. Dodała, że choć wcześniej tego typu fotografie nieustannie pojawiały się na jej profilach, to teraz jest to dla niej nieeleganckie.

Wystawne życie, drogie ubrania, ekskluzywne samochody i restauracje, a do tego jeszcze głośna kariera sprawiły, że Caroline Derpienski prowadzi życie, o którym zawsze marzyła. Królowa dajmondsów bezsprzecznie jest fenomenem ostatniego roku, który nieustannie zadziwia i zaskakuje. Odkąd celebrytka szturmem wbiła się do polskiego show-biznesu, nie ma dnia, by nie pojawiło się przynajmniej kilka głośnych nagłówków z jej nazwiskiem. Modelka nie ukrywa, że życie w blasku fleszy daje jej ogromną satysfakcję i otwiera przed nią wiele nowych dróg, o których do tej pory mogła jedynie śnić. Jej kontrowersyjne wypowiedzi wielokrotnie komentowane były nie tylko przez internautów, ale i osobistości medialne, co często wywoływało głośną kłótnię, a nawet aferę. Tym razem Caroline postanowiła nawiązać do modelek i ich roznegliżowanych sesji. Nie uwierzycie, co powiedziała!

Maks on air - SHORT Roxie i Smolasty

Caroline Derpienski - modelka

Celebrytka postanowiła odnieść się do modelek, które decydują się na nagie sesje zdjęciowe. Caroline Derpienski nawiązała do tego, że jeszcze rok temu sama wrzucała na swój profil fotografie, na których widać było sporą część jej ciała, a zdjęcia w bieliźnie i strojach kąpielowych były niemal codziennością na jej profilu. Dodała jednak, że teraz nieco inaczej podchodzi do tego typu postów.

I pomyśleć, że przez rok tyle się zmieniło, że nie wstawiałabym już tego typu zdjęć. Teraz się tylko śmieje z lasek, co wstawiają swoje cztery litery.

Królowa dajmondsów przyznała, że obecnie ważniejsza jest dla niej klasa i styl, a nie pokazywanie swojego ciała.

Suknie eleganckie, klasyczne wybory na lunche, dresy na co dzień. (...) Ale do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć i zajmuje to czasem wiele czasu. Ale nie mogę patrzeć na profile dorosłych, starszych kobiet, które TYLKO wstawiają fotki w bikini z czterema literami. Dziewczyno, gdybym była twoim mężem/chłopakiem to bym odeszła

Co ciekawe, jeszcze kilka tygodni temu kontrowersyjna celebrytka sama wrzuciła kilka kadrów z sesji, podczas której leżała nago w wannie i była obrzucana dajmondsami. Blondwłosa piękność nagrywała spot promujący jeden z jej autorskich projektów i postanowiła pokazać się bez żadnych ubrań. Jej piersi zostały przykryte jedynie niebieskim kremem.