Katarzyna Nosowska, Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@nosowska.official Caroline Derpienski wkurzona na Katarzynę Nosowską za sparodiowanie jej osoby

Afera

Caroline Derpieński chce pozwać Katarzynę Nosowską. "Ta pani ma destrukcyjny wpływ na ludzi"

2023-07-10 14:25

Caroline Derpieński wkurzyła się na Katarzynę Nosowską, która nawiązując współpracę z producentem popularnych napojów roślinnych, sparodiowała jej osobę. Celebrytka zagroziła, że pozwie ją do sądu za wykorzystywanie wizerunku.

Katarzyna Nosowska to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, która przez ćwierć wieku była liderką rockowej grupy Hey. Wokalistka jest uwielbiana przez polską publiczność nie tylko ze względu na świetną twórczość, ale także wielkie poczucie humoru i ogromny dystans do siebie. Na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad pół miliona użytkowników, znajdziemy liczne wpisy i filmiki, które potrafią rozbawić do łez.

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Katarzyna Nosowska królową Instagrama, Karolina Szostak znowu tyje!

Katarzyna Nosowska rozbawiły wszystkich, tylko nie Caroline Derpieński

Katarzyna Nosowska nawiązała współpracę ze znanym producentem napojów roślinnych. W celu stworzenia filmu reklamowego postanowiła sparodiować postać samozwańczej celebrytki, Caroline Derpieński, która od kilku miesięcy jest na ustach wielu Polaków, za sprawą swojego "oryginalnego" wizerunku.

Katarzyna Nosowska na początku filmiku przedstawia się jako Kate Nosauski i łamaną polszczyzną opowiada o swoim wymyślonym życiu i karierze. Obserwatorów rozbawiły m. in. fragmenty o 8 miliardach followersów czy zgarnięciu wszystkich nagród Grammy. Nie do śmiechu było jednak białostoczance, Karolinie, która wyraziła swoją dezaprobatę wobec zabawnego filmiku, jak i samej Nosowskiej - Babci zamarzył się Hamerykański sen. Lol. Ja jej bynajmniej nie pokochałam. To nie dystans do siebie, a żałosny kicz - skomentowała celebrytka.

Oburzona Caroline poszła dalej w swoich wywodach i niedługo później wydała obszerne oświadczenie, w którym uznała treści Nosowskiej za destrukcyjne dla społeczeństwa.

Ta Pani ma destrukcyjny wpływ na ludzi, zwłaszcza na psychikę dzieci, które to obejrzą. Niedługo w szkołach dzieci będą pić to mleko i biegać za rówieśnikami, przedrzeźniając ich i naśmiewając się. Myślałam, że w życiu należy cieszyć się szczęściem i powodzeniem innych, dopingować i wspierać ludzie, a nie naśmiewać się. Cały ten temat dzisiaj zamykam z mojej strony raz na zawsze (jeżeli podejmiemy kroki prawne to tylko dla bezpieczeństwa waszych dzieci). Bez sensu jest dawać tej kobiecie to co pragnie czyli ogromne zasięgi. Widzę, że jej się tak to spodobało i pewnie dostała za mowę nienawiści premię od firmy z mlekiem. Że przez najbliższe kilka lat codziennie będzie mówić o mnie i próbować na mnie zarabiać dalej. Mój wizerunek jest wart miliony dolarów (proszę sobie sprawdzić). I nie pozwolę żeby jakaś kobieta zarabia na mnie tysiąc złotych - napisała Derpienski na Instagramie

Caroline Derpieński chcąc najwyraźniej zrobić jeszcze większy szum wokół własnej osoby porównała artystkę to patostreamerów, poradziła jej konsultację psychologiczną, a także doradziła, aby zajęła się prawdziwą pracą. Katarzyna Nosowska w kolejnym filmiku odwołała się do złotych rad milionerki i powiedziała, co zdecydowała - Za radą Pani Caroline – spojrzałam w lustro, odoperowałam plastycznie twarz i idę do prawdziwej pracy, już dziś wieczorem. Skończyło się babci sranie. Ale to po kawce, kawkach… - oznajmiła piosenkarka i ruszyła na Męskie Granie 2023, gdzie wystąpiła przed wielotysięczną publicznością.