Cardi B przesadziła z operacjami plastycznymi? Fani twierdzą, że wygląda jak Nicki Minaj!

2020-01-27 12:58 AM
Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Cardi B znów na celowników internautów. Fani przyglądając się jej najnowszym zdjęciom nie poznają swojej idolki i sugerują, że poddała się ona kilku operacjom plastycznym. Mało tego, fani powiedzieli coś, co z pewnością nie podoba się raperce! Porównali ją do… Nicki Minaj!

Spór Cardi B z Nicki Minaj nadal trwa. Od czasu głośnej afery i bójki w 2018 roku na gali przy okazji New York Fashion Week panie starają się omijać szerokim łukiem. Teraz Cardi B została oskarżona przez niektórych fanów o upodobnienie się do Nicki. Raperka wystąpiła na gali Pre-Grammy 2020 gdzie bawiła się w towarzystwie innych gwiazd. Cardi B przykuła uwagę nie tylko różową sukienką, która bardzo mocno eksponowała biust gwiazdy, ale także swoją twarzą!

Fani zauważyli, że Cardi B ma ją nieco zmienioną, a dokładniej, że ma inny nos i wypełnione niektóre części twarzy. Przez to zaczęli ją porównywać do Nicki Minaj.

„To naprawdę niepokojące, dlaczego Cardi B miałaby upodobnić się do swojego wroga?”. – pytał jeden z fanów.

„Wydaje mi się, że naśladownictwo jest naprawdę szczerą formą pochlebstwa”. – pisał kolejny internauta.

CARDI B MILCZY NA TEMAT OPERACJI

Znaleźli się i tacy, którzy nie zauważyli żadnych zmian w wyglądzie jej twarzy, ale stwierdzili, że powiększyła biust. Wiele osób jednak zgadzało się co do tego, że raperka przesadziła z operacjami.

Co ciekawe, Cardi B zawsze otwarcie przyznawała się do zrobienia lub planowania zabiegów upiększających. Tym razem jednak zamilkła. Myślicie, że skomentuje sprawę, a może żadnych operacji nie było, a jej wygląd to tylko kwestia makijażu?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Babe my titties keep poppin out Post udostępniony przez Cardib (@iamcardib)
Wyświetl ten post na Instagramie.
@muglerofficial Post udostępniony przez Cardib (@iamcardib)
NAJNOWSZE