Cardi B dostała rolę w Fast and Furious 9! Kogo zagra raperka?

2019-10-24 8:36 mw
Cardi B
Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News

Film "Szybcy i wściekli 9" zaskoczy fanów przynajmniej kilkoma miłymi niespodziankami. Jedną z nich będzie rola Cardi B! Raperka oficjalnie dołączyła do obsady Fast and Furious, a za jej obsadzenie odpowiada podobno osobiście Vin Diesel, odtwórca roli Dominica Toretto i jednocześnie producent najnowszego filmu z serii F&F. Jaką rolę zagra Cardi B w Szybkich i wściekłych 9 i czy będzie to początek wielkich zmian w jej karierze?

Takie niespodzianki lubimy najbardziej :) W najnowszej części filmowej serii Fasy & Furious wystąpi Cardi B! Kogo zagra raperka w filmie "Szybcy i wściekli 9"? Czy będzie to tylko epizod, czy może producenci przewidzieli dla niej jedną z ważniejszych ról kolejnej części kultowej serii F&F?

CARDI B W "SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH"

Plotki potwierdziły się - Cardi B oficjalnie dołącza do obsady filmu "Szybcy i wściekli 9"

Za jej obsadzeniem w jednej z ról Fast and Furious 9 opowiadał się podobno osobiście Vin Diesel, który ponownie jest współproducentem kolejnej części serii. 

Choć rola w Szybkich i wściekłych 9 może być dla Cardi B dużym przełomem i krokiem milowym w karierze, to jednak warto zaznaczyć, że oczywiście nie będzie to jej debiut przed kamerą. 

Poza licznymi teledyskami raperka ma już na koncie role w kilku produkcjach. Cardi B wystąpiła się w serialach "Being Mary Jane" produkowanym od 2013 roku i w nowej produkcji pt. "Ślicznotki" z 2019 roku. 

Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Niestety na razie producenci nie poinformowali kogo dokładnie zagra Cardi B w filmie "Szybcy i wściekli 9". Krążą plotki, że będzie to raczej czarny charakter, ale może wcale nie?

Przekonamy się o tym już na wiosnę. Premiera Fast and Furious 9 zapowiedziana jest na 22 maja 2020 roku.

NAJNOWSZE