Cara Delevingne zakłada organizację charytatywną. Donald Trump może zacząć się bać!

2020-04-21 12:04 AM
Cara Delevingne
Autor: LAURENT BENHAMOU/SIPA/SIPA/East News

Cara Delevingne potrafi wyrazić swoje zdanie. Modelka nie ingerowała przesadnie w sprawy polityczne, teraz jednak to się może zmienić. Cara podobno jest w trakcie zakładania własnej organizacji charytatywnej.

Cara Delevingne należy do tych osób, które wiedzą jak wykorzystać moc sławy. Dlatego zdecydowała się na powołanie do życia organizacji charytatywnej o nazwie Initiative Earth, która według oficjalnych informacji ma „dążyć do wywierania wpływu na opinię publiczną oraz wpływania na rządowe organy”. Jak twierdzi przyjaciel modelki, jest ona zdeterminowana i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma duży wpływ i może go wykorzystać dla dobra większej ilości osób.

Cara dopiero zaczyna swoją przygodę z organizacją. Jednak już przyjęła do współpracy 3 osoby, które będą jej pomagać przy projektach. Mimo współpracy z innymi osobami, Cara będzie miała tam najwięcej do powiedzenia.

A że sprawy będą dotyczyły polityki, Donald Trump już może zacząć się obawiać. Cara Delevingne raczej nie jest zwolenniczką polityki obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

NAJNOWSZE