Camila Cabello w Polsce. Shawn Mendes przyjedzie ze swoją dziewczyną?

2019-12-06 12:17 kp
Camila Cabello i Shawn Mendes
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Camila Cabello i Shawn Mendes wciąż należą do najgorętszych par 2019 roku i nic nie wskazuje na to, by w następnych miesiącach miało się to zmienić. Muzycy mimo napiętych grafików starają się spędzać ze sobą tak wiele czasu, jak to tylko możliwe. Nic więc dziwnego, że Camila Cabello w Polsce może pojawić się wraz z ukochanym...

Rok 2020 jeszcze się nie zaczął, a już dziś wiadomo, że pod względem muzycznym będzie wyjątkowo udany! Swoje koncerty w Polsce ogłosili już Harry Styles i Taylor Swift, a teraz do gwiazd, które zobaczymy w naszym kraju dołączyła Camila Cabello. Jedna z najgłośniejszych piosenkarek ostatniego roku została pierwszą headlinerką Orange Warsaw Festival 2020.

Koncert zapowiada się gorąco, bo Camila Cabello zdążyła już udowodnić, że jest prawdziwą lwicą sceniczną ;) A co powiedzielibyście na wizję duetu... z Shawnem Mendesem? Muzycy są w sobie tak zakochani, że niewykluczone, że Camila weźmie ukochanego ze sobą!

Camila Cabello w Polsce z... Shawnem Mendesem?

Wydaje Wam się to nieprawdopodobne? W takim razie przypominamy, że Miley Cyrus, która była gwiazdą poprzedniej edycji Orange Warsaw Festival nie przyleciała do Polski sama, a właśnie w towarzystwie jej (ówczesnego) męża, Liama Hemswortha. Aktora widziano razem z Miley na lotnisku w Warszawie, a później to on robił jej zdjęcia zza kulis i dodawał na Instagram.

Po bardzo intensywnym 2019 roku Shawn Mendes będzie miał teraz więcej czasu dla siebie. 21 grudnia gwiazdor kończy swoją wielomiesięczną trasę koncertową i z pewnością wykorzysta nadchodzące miesiące na odpoczynek. Muzyk nie ogłasza jeszcze koncertów na 2020 rok i nic nie stoi na przeszkodzie, by już dziś zaplanował urlop na czerwiec, gdy Camila Cabello wystąpi na Orange Warsaw Festival 2020.

Shawn Mendes i Camila Cabello w Polsce? To byłoby największe wydarzenie roku! Kto już dziś odkłada na bilet? ;)

NAJNOWSZE