Camila Cabello jako Kopciuszek

i

Autor: Backgrid/East News

Camila Cabello jako Kopciuszek. Tak promuje swój musical "Cinderella"!

2021-08-29 17:00

Fani dziewczyny Shawna Mendesa od dawna zastanawiali się, jak Camila Cabello zaprezentuje się w roli Kopciuszka. Musical Jamesa Cordena to jeden z najciekawszych projektów, w jakich ostatnio wzięła udział artystka. W sieci pojawiły się właśnie jej zdjęcia w stroju Kopciuszka, a już za kilka dni musical ujrzy światło dzienne. Zobaczcie fotki i wczujcie się w klimat nowej wersji bajki o Kopciuszku!

Zdjęcia do produkowanego przez Jamesa Cordena musicalu o Kopciuszku trwały od 2019 roku, z przerwą wymuszoną przez pandemię. Ostatecznie komikowi udało się wreszcie ukończyć swój film i ekipa właśnie przygotowuje się do premiery musicalu oraz ścieżki dźwiękowej do filmu. 

"Cinderella" będzie mieć swoją premierę już 3 września, a tymczasem mamy okazję przyjrzeć się, jak w roli Kopciuszka prezentuje się Camila Cabello, główna gwiazda musicalu.

Camila Cabello jako Kopciuszek

W sieci pojawiły się zdjęcia dziewczyny Shawna Mendesa w stroju Kopciuszka. Fotki powstały na planie show Jamesa Cordena. Oczywiście nie brakuje także tych w karocy... Scrollujcie w dół i zobaczcie, jak prezentuje się Camila Cabello w stroju Kopciuszka.

Czy "Kopciuszek" z Camilą Cabello będzie hitem, czy może raczej podzieli los musicalu "Cats", w którym również maczał palce James Corden, a który niestety został zmiażdżony przez krytyków? O tym przekonamy się już niebawem. Mamy nadzieję, że nie będzie aż tak źle (o ile to w ogóle możliwe :))...

Dodajmy, że w musicalu "Cinderella" obok Camili Cabello występują także m.in. Idina Menzel i Pierce Brosnan. Reżyserem filmu jest Kay Cannon.

Sonda
Obejrzysz film "Cindirella"?
Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08