Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zamieszkali razem! Jak długo wytrzymają?

2020-03-29 11:38 kp
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Brooklyn Beckham zasłynął w ostatnich latach sporą niestałością w kwestiach uczuciowych. Po rozstaniu z Chloe Grace Moretz celebryta spotykał się z wieloma pięknościami, jednak równie szybko jak się zakochiwał, kończył kolejne związki. Czy tym razem będzie inaczej? Dla Nicoli Peltz Brooklyn Beckham chce na stałe wrócić do Nowego Jorku!

Ambitne plany studiów fotograficznych w Nowym Jorku Brooklyn Beckham zakończył zaledwie po pół roku. Celebryta tęsknił podobno za rodzinną Anglią, a jak donosili jego "życzliwi" koledzy z uczelni, nieszczególnie angażował się w naukę, uznając, że jest ponad to, co próbuje mu się przekazać. Brooklyn miał powody do takiego myślenia - również bez studiów mógł pracować przy największych imprezach modowych dzięki swojej mamie, Victorii Beckham.

Zamiast więc studiować, Brooklyn Beckham rzucił się w wir imprez i romansowania. Zaczęło się od głośnego związku z Haną Cross - para zasłynęła wieloma publicznymi kłótniami, w tym najgłośniejszą na festiwalu w Cannes. Następnie młody celebryta romansował m.in. z Phoebe Torrance, a od kilku miesięcy z aktorką Nicolą Peltz.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zamieszkali razem

Czyżby najnowszy związek Brooklyna Beckhama miał okazać się tym poważnym? Już kilka tygodni temu media plotkarskie donosiły, że celebryta jest tak zakochany w swojej nowej wybrance, że planuje nawet oświadczyny. Na jego poważne plany podobno z obawami spoglądali Victoria i David Beckhamowie, którzy doskonale wiedzą, jak zmienny jest w rzeczywistości ich syn.

Tymczasem Brooklyn Beckham realizuje swoje kolejne plany. Jak czytamy w The Mirror, młody celebryta wprowadził się do ogromnego apartamentu swojej ukochanej w Nowym Jorku i tam razem z nią chroni się przed koronawirusem. Nie ma wątpliwości, że to będzie poważny test dla ich związku - przebywanie w swoim towarzystwie przez całą dobę to dla wielu par nowość.

Myślicie, że ten związek przetrwa?

Wyświetl ten post na Instagramie.
love u ❤️ Post udostępniony przez bb (@brooklynbeckham)
Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu
NAJNOWSZE