Britney Spears świętuje urodziny synów. Jayden i Sean Preston kończą 14 i 15 lat!

2020-09-13 13:10 mm
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears opublikowała specjalny post z okazji urodzin swoich synów, Jaydena i Seana Prestona, którzy kończą właśnie 14 i 15 lat. Gwiazda złożyła chłopcom za pośrednictwem Instagrama życzenia urodzinowe. Tymczasem fani zastanawiają się, że piosenkarka w ogóle mogła spędzić z synami ich własne urodziny...

Jak ten czas leci! Synowie Britney Spears kończą właśnie 14 i 15 lat! Z tej okazji dumna mama złożyła chłopcom życzenia na Instagramie. Zamiast zdjęć synów, piosenkarka zamieściła w serwisie klimatyczną grafikę z księżycem. To ilustracja do słów, które Britney Spears skierowała do Jaydena i Seana Prestona z okazji ich urodzin.

Synowie Britney Spears obchodzą urodziny - gwiazda składa życzenia

W sobotę 12 września Britney Spears opublikowała na Instagramie post z okazji urodzin swoich ukochanych synów.

Co prawda chłopcy nie urodzili się tego samego dnia, ale ich urodziny dzieli zaledwie rok i 2 dni. Jayden skończył 14 lat w sobotę, a Sean Preston skończy 15 w poniedziałek 14 września. 

W tym tygodniu są urodziny moich dwóch małych mężczyzn 🥳🥳🥳 !!!!!!

Chłopcy, dorastacie i rośniecie tak szybko i jesteście znaaacznie fajniejsi 🤪 niż ja !!!!! Kocham was obu miłością tak wielką, jak odległość do księżyca i z powrotem 🌙💞 ….. i mam nadzieję, że spełnią się wszystkie wasze urodzinowe życzenia i jeszcze więcej!!!!!

- napisała na Instagramie Britney Spears.

Przypomnijmy, że ojcem dzieci Britney Spears jest Kevin Federline, dawny tancerz, który wcześniej współpracował także z byłym chłopakiem Britney, Justinem Timberlake.

Britney Spears i Kevin Federline w 2004 roku i wkrótce potem wzięli ślub. Po narodzinach synów Kevin i Briney ogłosili rozstanie.

Więcej o skomplikowanej przeszłości gwiazdy i o jej dawnych dramatach możecie dowiedzieć się z naszego podcastu.

Znajdziecie go poniżej:


Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Tymczasem fani piosenkarki zastanawiają się, czy gwiazda będzie mogła osobiście świętować wraz z synami ich 14. i 15. urodziny.

Od pewnego czasu coraz głośniej mówi się o buncie piosenkarki przeciwko kurateli swojego ojca. Piosenkarka złożyła niedawno w sądzie wniosek o zwolnienie spod opieki Jamiego Spearsa. Niestety sąd nie przychylił się do prośby artystki.

Nie wiadomo dokładnie, jak bardzo ograniczone są prawa Britney Spears i na co dokładnie ma wpływ jej ojciec. Prawdopodobnie, poza rozporządzaniem majątkiem piosenkarki, Jamie Spears może też decydować z kim i gdzie spotyka się gwiazda. Piosenkarka nie ma też pełni władzy rodzicielskiej nad swoimi chłopcami. 

NAJNOWSZE