Britney Spears w swojej najgorszej stylizacji. Tego video wolelibyście nie widzieć

2021-04-08 14:09 kp
Britney Spears
Autor: Splash News/EAST NEWS

Choć fani Britney Spears przywykli już do najbardziej zaskakujących postów na Instagramie gwiazdy, nie oznacza to, że nie wzbudzają one ich niepokoju. To, kto prowadzi profil gwiazdy wciąż pozostaje zagadką i choć pracownicy Britney zarzekają się, to ona dodaje kolejne posty, nie wszyscy w to wierzą. Zobaczcie, czym podzieliła się z fanami tym razem.

Po emisji dokumentu Framing Britney Spears dyskusja na temat samodzielności wokalistki i jej prawa do decydowania o sobie zatoczyła bardzo szerokie kręgi. Podczas gdy wcześniej Instagram gwiazdy śledzili wyłącznie jej fani, teraz losem księżniczki popu zainteresowali się również jej znajomi z branży oraz byli pracownicy. A po tym, jak Britney skomentowała dokument na profilu, znów zaczęto dyskutować o tym, kto tak naprawdę prowadzi jej Instagram.

Na profilu Britney Spears regularnie pojawiają się posty, które wzbudzają w internautach nie małą konsternację - Brit albo odpowiada na pytania, które nikt nie zadał, tańczy przed kamerą w salonie albo na infantylnych filmikach pozuje w stylizacjach ze swojej szafy. Tym razem wybrała tę ostatnią opcję i z przyjemnością pokazała się w absolutnie koszmarnym kombinezonie :)

Sekrety gwiazd walczących w FAME MMA | ESKA XD - Hotplota #20

Nowe stylizacja Britney Spears

Tym razem Britney Spears zagrała zabawny filmik na tarasie swojego domu, który fani doskonale znają już z innych postów wokalistki. Na zmontowanym video gwiazda pokazuje się w kolejnych stylizacjach w rytm piosenki Happy Pharrella Williamsa. Punktem kulminacyjnym nagrania jest występ w kombinezonie kota, który Brit wygrzebała z szafy.

Znalazłam mój strój kota 🐾… Nie udało mi się znaleźć maski, ale przynajmniej znalazłam swoje ciało 🙀😂💋 !!!! Radujcie się moi przyjaciele i róbcie to, co was uszczęśliwia

- napisała optymistycznie gwiazda.

Musimy przyznać, że nie jesteśmy fanami kostiumu przypominającego wielką rajstopę :) Dobrze jednak widzieć Britney Spears radosną i uśmiechniętą. Zobaczcie!

NAJNOWSZE