Brat Meghan Markle wzywa królową Elżbietę II do działania. Czy pogodzi rodzinę?

2019-07-29 8:30 MW
Meghan Markle
Autor: SplashNews.com/East News

Czy konflikt w rodzinie Meghan Markle uda się kiedyś wreszcie zakończyć? Brat Meghan Markle wierzy, że tak, ale jego zdaniem może to zrobić tylko królowa Elżbieta II. Thomas Markle Jr. zaapelował do głowy rodziny królewskiej i do księcia Karola. Jednocześnie Thomas zwrócił się także bezpośrednio do swojej przyrodniej siostry i wezwał ją do kontaktu z ojcem, który do dziś nie poznał własnego wnuka.

Wielu brytyjskich poddanych do dziś uważa, że wejście Meghan Markle do rodziny królewskiej przyniosło więcej szkody, niż pożytku. Od samego początku związku Meghan i Harry'ego prasa na Wyspach rozpisuje się o skonfliktowanej rodzinie amerykańskiej aktorki.

Meghan Markle utrzymuje kontakt w zasadzie tylko z matką, podczas gdy jej przyrodnie rodzeństwo oraz ojciec na każdym kroku rzucają księżnej kłody pod nogi.

Czy ten konflikt kiedyś uda się zakończyć?

Przyrodni brat Meghan Markle wierzy, że tak, a pomóc może w tym - jego zdaniem - angielska królowa.

THOMAS MARKLE JR. WZYWA ELŻBIETĘ II

Przyrodni brat księżnej Sussexu, Thomas Markle Jr., wezwał królową Elżbietę II i jej syna, księcia Karola, do zakończenia konfliktu z rodziną Markle. Jego zdaniem tylko Elżbieta i Karol są w stanie pogodzić skłócone strony. 

Jak mieliby to zrobić?

Zdaniem Thomasa Markle Jr. królowa Elżbieta II powinna wezwać Meghan Markle do porozumienia się z ojcem i pogodzenia z resztą rodziny. W wywiadzie dla brytyjskiego The Mirror 53-letni przyrodni brat Meghan zaapelował też do księżnej Sussexu, aby pozwoliła ojcu spotkać się z wnukiem.

Sama jesteś teraz matką i mam nadzieję, że jesteś na tyle dorosła i dojrzała, aby zrozumieć, że rodzina jest bardzo ważna. Myślę, że powinna tu wkroczyć królowa i powiedzieć Meghan, aby przeprosiła ojca i rodzinę. Książę Karol powinien powiedzieć publicznie: "Coś tu jest nie tak". Powinni ją do tego zmusić - inaczej na zawsze pozostanie z tym problemem

- powiedział brat Meghan Markle.

>> Meghan i Harry pouczali sąsiadów, jak zachowywać się w ich obecności? Jest komentarz…

Czy księżna Sussexu posłucha apelu? Dotychczas tego nie robiła, a podobnych apeli ze strony rodziny Markle było już w przeszłości wiele. A może rzeczywiście powinna ją do tego przekonać królowa?

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE