Bradley Cooper i Jennifer Garner razem na plaży z jego córką. Coś jest na rzeczy?

2020-08-06 18:31 nk
Jennifer Garner i Bradley Cooper
Autor: imago/PanoramiC/EAST NEWS

Bradley Cooper i Jennifer Garner mają za sobą nieudane związki z innymi gwiazdami. Tymczasem paparazzi przyłapali ich razem na plaży z jego córeczką, Leą De Seine Shayk Cooper. Czy tych dwoje łączy coś więcej, niż przyjaźń? Wiemy!

Bradley Cooper i Jennifer Garner mają ze sobą więcej wspólnego, niż można byłoby przypuścić. Oboje są aktorami, oboje zagrali w filmie Alias z 2002 roku i oboje mają za sobą nieudane związki z innymi gwiazdami - on z Iriną Shayk, ona - z Benem Affleckiem. Oboje mają też z tych związków dzieci.

Czas kilkumiesięcznej kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa nie sprzyjał rozwijaniu swojego życia osobistego. Bradley nie był widywany prawie wcale, a Jennifer - głównie na spacerach z dziećmi i kotem.

Bradley Cooper i Jennifer Garner razem na plaży

W środę, 5 sierpnia 2020, Cooper i Garner byli widziani razem na plaży w Malibu. Oboje wyglądali na bardzo zrelaksowanych. On opalał się bez koszulki, a ona zabawiała jego 3-letnią córeczkę, Leą De Seine Shayk Cooper.

Co łączy tych dwoje? Kiedy serwis TMZ opublikował fotki aktorów (które możecie zobaczyć TUTAJ), oczywiście pojawiły się plotki, jakoby tych dwoje miało się ku sobie. Zwłaszcza, że Jen właśnie zerwała ze sowim chłopakiem, Johnem Millerem... Okazuje się jednak, że na romans raczej nie mamy tu co liczyć. Osoby z otoczenia obu gwiazd twierdzą, że Jennifer Garner i Bradley Cooper od lat są bliskimi przyjaciółmi - właściwie od czasu wspólnego grania w filmie Alias. Niezliczone razy bywali razem na kolacjach i innych wyjściach, często biorąc ze sobą drugie połówki.

Pasowaliby do siebie?

Jennifer Garner
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News
Bradley Cooper
Autor: Rob Latour/REX Features/East News
Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE