Brad Pitt i Jennifer Aniston

i

Autor: Emma McIntyre/Getty AFP/East News

Brad Pitt spędzi święta z dziećmi i z Jennifer Aniston? Połowa zagadki wyjaśniona!

2020-12-23 9:40

Brad Pitt zamierza spędzić tegoroczne święta z częścią swoich dzieci. Czy dołączy do niego także Jennifer Aniston? W sieci krążą plotki, że dawni małżonkowie znów są parą i zamierzają ponownie związać się na stałe. W tegoroczne święta Bożego Narodzenia Brad Pitt i Jennifer Aniston mieli rzekomo ogłosić zaręczyny... Ile w tym prawdy?

Wiadomo już, z kim spędzi święta Brad Pitt. Jak donosi amerykański magazyn Us Weekly, 57-letni aktor dogadał się z Angeliną Jolie i Boże Narodzenie świętować będzie w towarzystwie trójki swoich dzieci.

Do domu Brada Pitta na święta wybiorą się 14-letnia Shiloh oraz 11-letnie bliźnięta Knox i Vivienne - tak przynajmniej twierdzi informator serwisu. 

Niestety wciąż nie wiemy, czy do Brada Pitta i jego dzieci dołączy także Jennifer Aniston. A to właśnie na tę informację fani czekają najbardziej!

Co z zaręczynami? 

Wszystko przez plotki, które w ostatnich dniach przewinęły się przez media. Według doniesień części serwisów, Brad Pitt miał ponownie związać się z byłą żoną. Podobno para ma w planach w nadchodzące święta ogłosić światu swoje... zaręczyny.

Plotki o zaręczynach Brada i Jennifer brzmią nieprawdopodobnie i zapewne nie ma w nich wiele prawdy. Faktem jest jednak, że dawni małżonkowie mają bardzo bliskie relacje i naprawdę się spotykają. Niedawno wyszło na przykład na jaw, że Brad Pitt pojawił się na urodzinach swojej byłej żony. 

Sonda
Czy Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie?

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy:

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli małżeństwem w latach 2000-2005. Małżonkowie rozstali się po tym, jak Brad wdał się w romans z Angeliną Jolie.

Dalszy ciąg tej historii wszyscy dobrze pamiętamy - sielanka #Brangeliny skończyła się we wrześniu 2016 roku, kiedy to Jolie oskarżyła Brada o nadużywanie alkoholu, napady agresji i pobicie syna. Brad i Angelina do dziś są w separacji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE