Celebryci

Blanka Lipińska pokazała wnętrza domu w lesie. Ściana w toalecie powstała na cześć hejterów [GALERIA]

2024-04-16 14:27

Blanka Lipińska w 2022 roku podzieliła się wiadomością o pożarze jej nowo zakupionego domku w lesie. Pisarce marzył się remont posiadłości, jednak w skutek nieszczęśliwego wypadku musiała postawić dom od nowa. Teraz pochwaliła się efektem końcowym. Dom ma 200 metrów kwadratowych, a wnętrza charakteryzują się nieco eklektycznym stylem.

Blanka Lipińska przed wieloma miesiącami poszukiwała domu w zacisznym miejscu. Kiedy znalazła wymarzoną posiadłość w sercu lasu, wydarzyła się wielka tragedia. Dom spłonął, a wówczas jej marzenia o uroczym domku w stylu boho legło w gruzach. Pisarka stanęła przed wyzwaniem postawienia zupełnie nowej konstrukcji. Etapami budowy raczej nie dzieliła się w mediach społecznościowych. Pokazała natomiast efekt finalny. Wnętrza domu wyglądają spektakularnie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Blanka Lipińska dosadnie o ślubie Barona. Mówi o traumie i terapii

SHORT - Nosel wkręca - związek w tajlandii | ESKA

Blanka Lipińska powiesiła nad toaletą swoje książki: "To jest ukłon dla tych wszystkich hejterów"

Blanka Lipińska, była promotorka KSW Ring Girls, w pewnym momencie swojego życia postanowiła napisać i wydać serię powieści erotycznych "365" dni, które w późniejszych latach doczekały się również ekranizacji. Za tym poszła wielkie pieniądze i sława, a dzięki temu Blanka może obecnie prowadzić iście luksusowe życie. Pisarka posiada kilka nieruchomości. Jedną z nich jest nowo wybudowany dom w sercu lasu. Blanka pochwaliła się 200-metrową posiadłością w mediach społecznościowych. Wnętrza zachwycają ciepłą kolorystyką, przytulnymi dodatkami i nowoczesnym designem. Uwagę zwraca toaleta, gdzie pisarka umieściła swoje dzieła - egzemplarze książek "365" dni oprawione w ramy. Wytłumaczyła skąd ten oryginalny pomysł.

Ta łazienka jest trochę żartem. Ja po prostu stwierdziłam, że jak wszyscy tak jadą po tej książce - ci moi krytycy - to ja sobie to dokładnie powieszę nad kiblem, bo to jest doskonałe miejsce, to jest ukłon dla tych wszystkich hejterów, którzy pojechali po mojej twórczości

- powiedziała Blanka w rozmowie z dziennikarką TVN.