Billie Eilish promuje dokument z Gretą Thunberg. "Jestem dumna. To ważny film"

2020-11-17 14:48 mm
Billie Eilish i Greta Thunberg
Autor: Darkroom/Interscope Records/Ferrari Press/East News, instagram.com / Billie Eilish

Billie Eilish pochwaliła się na swoim Instagramie udziałem w produkcji filmu dokumentalnego o nastoletniej szwedzkiej aktywistce, Grecie Thunberg. Na profilu piosenkarki pojawiło się zdjęcie Grety oraz informacja, że w filmie wykorzystano śpiewaną przez Billie piosenkę. Artystka nie ukrywa dumy i pisze, że to "bardzo ważny film".

Billie Eilish to jedna z tych młodych artystek, które chętnie wykorzystują swoją ogromną popularność do propagowania pożytecznych przekazów. W odróżnieniu do wielu swoich koleżanek z branży "showbiz" młoda wokalistka z Los Angeles nie promuje na swoich internetowych profilach lakierów do paznokci i szminek - zamiast tego Billie stara się od czasu do czasu poruszyć tematy, które jej zdaniem są znacznie ważniejsze dla naszej przyszłości. 

Na przykład takie, jak negatywne zmiany klimatu. Billie Eilish wielokrotnie wypowiadała się na ten temat pod każdą z tych wypowiedzi z pewnością podpisałaby się także Greta Thunberg. Nic dziwnego, że Billie pęka z dumy, że w najnowszym filmie o słynnej szwedzkiej aktywistce wykorzystano śpiewaną przez nią piosenkę.

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10

jestem taka dumna, że nasz utwór "end of the world" znalazł się w tym ważnym filmie.

greta, jesteś bardzo inspirująca.

- napisała Billie Eilish przy zdjęciu Grety Thunberg, które zamieściła w sekcji Stories na swoim Instagramie.

Post Billie Eilish dotyczy filmu "I am Greta", który właśnie pojawił się w serwisie streamingowym Hulu.

Billie Eilish kocha samochody. Zobacz zdjęcia!

NAJNOWSZE