Billie Eilish bohaterką dokumentu. Znamy datę premiery The World’s a Little Blurry

2020-09-29 13:07 kp
Billie Eilish
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Billie EIlish to prawdziwy światowy fenomen. Mając zaledwie 17 lat wokalistka podbiła świat muzyki i serca fanów, czego podsumowaniem było zdobycie na początku tego roku pięciu statuetek Grammy. Ale wielbicieli Billie Eilish fascynuje nie tylko jej twórczość, ale i życie osobiste. W nowym dokumencie zobaczymy, kim naprawdę jest. Kiedy premiera?

Billie Eilish mimo młodego wieku ma na swoim koncie sukcesy, których mogą zazdrościć jej koledzy i koleżanki z branży. Na początku tego roku wokalistka zgarnęła pięć nagród Grammy za swój album When We All Fall Asleep, Where Do We Go, a do tego nagrała piosenkę dla nowego Bonda - No Time To Die i właśnie została bohaterką dokumentu w całości poświęconego jej osobie.

Już pod koniec ubiegłego roku Apple ogłosiło, że kręci film dokumentalny o życiu i twórczości Billie Eilish. Nie byłoby to zaskakujące, gdyby nie fakt, że gwiazda ma zaledwie osiemnaście lat! Jej sukcesy i oryginalny styl są jednak warte omówienia i przyciągną przed ekrany tłumy jej fanów.

Kiedy dokument o Billie Eilish?

Teraz Apple zdradziło, że dokument o Billie Eilish trafi do kin i na platformę Apple TV Plus w lutym 2021 roku. Produkcja będzie zatytułowana Billie Eilish: The World’s a Little Blurry, a została wyreżyserowana przez R.J. Cutlera. Dokument został wyprodukowany we współpracy z wytwórnią Billie Eilish Interscope Records.

Cutler uzyskał wstęp do prywatnych chwil Eilish z rodziną i za kulisy jej publicznych wystąpień

- informuje The Hollywood Reporter.

Znacznie wcześniej w kinach będziemy mogli zobaczyć nowy film o Jamesie Bondzie, do którego Billie Eilish zaśpiewała tytułową piosenkę. Według planu No Time To Die ma trafić do kin 11 listopada 2020 roku - oczywiście, jeśli planów twórców znów nie pogrzebie pandemia koronawirusa.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE