Big Brother: Łukasz chce dobrowolnie opuścić dom Wielkiego Brata! Spakował walizki…

2019-09-22 19:15 DR
Łukasz - Big Brother
Autor: TVN7 Łukasz - Big Brother

Druga po dłuższej przerwie edycja programu Big Brother emitowana jest na antenie TVN7 zaledwie od 8 dni. Okazuje się, że tyle wystarczyło, by pierwsi mieszkańcy zaczęli myśleć o opuszczeniu domu Wielkiego Brata. Swoje walizki spakował już Łukasz. Czy ostatecznie odejdzie z programu? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Big Brother to jeden z najpopularniejszych formatów reality show na świecie. W Polsce przez kilkanaście lat nie można było oglądać go w żadnej polskiej stacji telewizyjnej. Niedawno władze stacji TVN zdecydowały, że powróci on na antenę, ale „siódemki”. Dzięki temu stacja zanotowała znaczący wzrost oglądalności. Pierwsza po dłuższej przerwie edycja była tak opłacalna, że władze stacji postanowiły wyemitować drugą edycję. Rozpoczęła się ona w piątek, 13 września. Póki co z programu odpadła tylko jedna osoba. Jest to Przemek, który został nominowany przez mieszkańców, a o opuszczeniu domu właśnie przez niego zdecydowali widzowie.

Okazuje się jednak, że wkrótce program opuści jeszcze jedna osoba. Jednak nie jest to decyzja widzów czy Wielkiego Brata, a samego uczestnika. Na własne życzenie z programu chce odejść Łukasz. Dlaczego? Tego nie wiadomo. W pewnym momencie zaczął on po prostu pakować swoje walizki. Nie powiedział nikomu z mieszkańców o co chodzi. Można jednak podejrzewać jakie są powody jego decyzji. Łukasz został nominowany przez swoich współlokatorów nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Akurat dla niego może być to o tyle bolesne, że z całych sił próbował on zaprzyjaźnić się praktycznie ze wszystkimi uczestnikami programu Big Brother.

Czy Łukasz ostatecznie opuści dom Wielkiego Brata? Tego póki co nie wiadomo. Z pewnością dowiemy się tego oglądając codzienne wydania programu Big Brother. Te zobaczyć można o godzinie 20:00 w TVN7. Będziecie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE