Beyonce i JAY-Z rozwodzą się? Gwiazda rejestruje nowe piosenki pod panieńskim nazwiskiem

2019-02-12 13:20
Beyonce i JAY-Z
Autor: Rex Features/East News

Każdy, kto śledzi wydarzenia ze świata show biznesu wie, że małżeństwo Beyonce i JAYA-Z ma za sobą poważny kryzys. Zamiast się jednak rozstać, wokalistka i raper wyruszyli razem w trasę koncertową i nagrali "oczyszczającą" płytę. Czy to jednak nie wystarczyło? W ostatnim czasie Beyonce zaczęła znów posługiwać się swoim panieńskim nazwiskiem!

Małżeństwo Beyonce i JAYA-Z sprawia wrażenie silnego jak nigdy wcześniej. Bo burzach i zdradach, do których raper przyznał się w swoich utworach, para na nowo postanowiła zbudować do siebie zaufanie i powalczyć o utrzymanie rodziny. Jednym z etapów tej walki było wydanie wspólnej płyty Everything Is Love oraz wspólna trasa koncertowa. Czyżby jednak piękny wizerunek ich związku był nie do końca prawdziwy?

HOT TEMAT
Ariana Grande pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Autor: instagram.com

Ariana Grande pokazała zdjęcie z dzieciństwa i wyśmiała samą siebie. Co za dystans!

Beyonce i JAY-Z rozwodzą się?

Serwis MTO News donosi, że swoje najnowsze piosenki Beyonce rejestruje w Amerykańskim Stowarzyszeniu Kompozytorów, Autorów i Wydawców (w skrócie ASCAP) pod panieńskim nazwiskiem Beyonce Knowles. Tymczasem w 2008 roku po ślubie z JAYEM-Z gwiazda zmieniła nazwisko na Knowles-Carter i to właśnie pod takim nazwiskiem od tamtego momentu rejestrowała swoją twórczość. Portal podał też tytuły nowych utworów. To My Body, Politica oraz Miss Melanin.

Dziennikarze amerykańskich serwisów natychmiast zwrócili się do rzecznika Beyonce i JAYA-Z z pytaniem o to posunięcie wokalistki, jednak nie doczekali komentarza.

Myślicie, że to rzeczywiście kłopoty w raju?

Zobacz też:

NAJNOWSZE