Beyonce i Jay-Z oraz Meghan i Harry spotkali się na premierze Króla Lwa! [DUŻO ZDJĘĆ]

2019-07-15 7:22

Beyonce i Jay-Z przylecieli aż do Londynu na europejską premierę filmu "Król Lew". Czy aż tak bardzo kochają animacje Disneya? A może raczej... tak bardzo chcieli spotkać się z książęcą parą? :) Udało się! Ich wspólne zdjęcia z Meghan i Harrym z pewnością przejdą do historii.

W niedzielę 14 lipca w Londynie odbyła się uroczysta premiera filmu Król Lew. Na pokazie zjawiła się cała plejada gwiazd światowego kalibru, a wisienką na torcie była książęca para! 

Przy okazji doszło do historycznego spotkania :) Beyonce i Jay-Z wymienili serdeczności z Meghan i Harrym...

GWIAZDY NA PREMIERZE FILMU "KRÓL LEW". MEGHAN I HARRY SPOTKALI BEYONCE I JAYA-Z

Europejska premiera długo wyczekiwanego filmu Król Lew odbyła się 14.07.2019 w Odeon Cinema na Leicester Square w Londynie.

Pokaz najnowszej produkcji wytwórni Disneya stał się okazją do spotkania wielu sław. W kinie pojawili się m.in. księżna i książę Sussexu, a obok nich takie gwiazdy, jak wspomnieni wyżej Beyonce i jej mąż Jay-Z, Pharrell Williams, sir Elton John czy Vin Diesel.

Jak dobrze znasz piosenki Beyonce? Rozpoznaj utwór po tekście!

Pytanie 1 z 7
Co to za piosenka? 'will you ask me to be your wife'

Uwagę fotoreporterów obecnych na premierze filmu Król Lew skupiło przede wszystkim historyczne spotkanie Meghan i Harry'ego z Beyonce i Jayem-Z

Podobnym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie autorki "Lemonade" i jej męża z drugą brytyjską książęcą parą - Jay-Z i Beyonce spotkali się z Williamem i Kate w 2014 roku, podczas meczu koszykarskiej drużyny Brooklyn Nets, której Jay-Z był kiedyś właścicielem.

Dodajmy, że Beyonce widziała już wcześniej nową wersję "Króla Lwa" - piosenkarka obecna była wraz z córką Blue Ivy na światowej premierze w Hollywood. 

Zobaczcie zdjęcia z uroczystej premiery filmu "Król Lew":

ZOBACZ TEŻ:

Film "Król Lew" w wersji z 2019 roku to remake filmu animowanego o tym samym tytule sprzed 25 lat. Pochodzący z wytwórni Disneya film zrealizowany został taką samą techniką, co słynna "Księga dżungli". Remake wyreżyserował Jon Favreau.