Beyonce i Jay-Z biorą rozwód? Zdjęcia ich domu pokazują prawdę!

2020-01-26 9:51 mw

Czy Beyonce i Jay-Z naprawdę biorą rozwód? Plotki o rozpadzie najbogatszego małżeństwa amerykańskiego świata muzyki przybierają na sile, a tymczasem... W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia domu Jaya-Z i Beyonce. Zrobione z lotu ptaka fotki należącej do nich posiadłości nie wskazują na to, aby w najbliższym czasie para zamierzała się rozstawać. Dla niektórych zdjęcia te są dowodem na to, że Beyonce "ujarzmiła" męża!

Jay-Z i Beyonce mogą się pochwalić małżeństwem o całkiem już niezłym stażu. Mimo licznych większych i mniejszych kryzysów związek najbardziej znanej muzycznej pary świata trwa od kwietnia 2008 roku. Beyonce i Jay-Z nie rozwiedli się nawet po głośnym kryzysie związanym ze zdradą rapera; przypomnijmy - Beyonce o niewierności męża śpiewała na swojej płycie Lemonade.

Ale plotki o rozwodzie Beyonce i Jaya-Z co jakiś czas regularnie powracają na czołówki serwisów plotkarskich. Również w ostatnim czasie amerykańska prasa rozpisywała się o możliwym końcu małżeństwa artystów.

Wygląda jednak na to, że póki co na rozwód się nie zanosi. A świadczyć o tym mają najnowsze zdjęcia... domu pary.

BEYONCE "UJARZMIŁA" MĘŻA?

W sieci pojawiły się zrobione przez fotoreporterów fotki posiadłości Beyonce i Jaya-Z. Zdjęcia wykonano z powietrza, dzięki czemu widać na nich kilka ważnych ciekawostek. Dotyczą one przeróbek, jakich w ostatnim czasie dokonał Jay-Z. Okazuje się, że raper poświęcił swoje ukochane rozrywki dla rodziny! 

W wartej 88 milionów dolarów posiadłości Beyonce i Jaya-Z nigdy nie brakowało luksusowych udogodnień i atrakcji dla całej rodziny. Jednak patrząc na dom gwiazd z lotu ptaka do niedawna można było stwierdzić, że nieruchomość należy do jakiegoś znanego sportowca. Na pierwszy plan wysuwało się na przykład boisko do koszykówki (to ulubiony sport i prawdziwa pasja Jaya-Z).

Ale to się właśnie zmieniło!

Media donoszą, że Jay-Z zrezygnował nie tylko z boiska do kosza, ale też z wielu swoich swoich "gadżetów". Z posiadłości zniknęła na przykład część garaży z bogatą kolekcją drogi aut rapera.

Pojawiły się za to: park z trampoliną, zjeżdżalnie, specjalna jaskinia dla dzieci, huśtawki, wieża, piaskownica i drabinka w kształcie kopuły. W ogrodzie gwiazd pojawił się także posąg Teletubisiów! Jay-Z umieścił go na samym froncie- Teletubisie to pierwsza rzecz, jaką widzą goście odwiedzający posiadłość gwiazd w Bel Air!

Jay-Z przekształcił swoją posiadłość w Bel Air w dużo bardziej rodzinny dom

- zauważają media.

Zdaniem dziennikarzy wszystkie te drastyczne zmiany mają dowodzić wprost, że Beyonce postawiła 50-letniego męża pod ścianą i kazała mu się zdecydować: rozrywki albo rodzina.

Po zdjęciach widać wyraźnie, co wybrał Jay-Z :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE