Jakub Gargamel Chuptyś, Bedoes

i

Autor: AKPA // Screen/YouTube/@GargamelVlog Jakub "Gargamel" Chuptyś i Bedoes

Influencerzy

Bedoes dosadnie o Gargamelu. Co dalej z ich współpracą?

2023-09-27 12:56

Była dziewczyna Gargamela - Laura Klaus - wyznała, że jest ofiarą przemocy. Youtuber przez wiele lat dopuszczał się groomingu - mam już dosyć siedzenia cicho - wyznała w poniedziałek 23 września. Gargamel przyznał się do oskarżeń, a teraz głos w sprawie zabrał jego dobry znajomy - Bedoes - z którym współpracował przy różnych projektach.

W poniedziałek 25 września 2023 była dziewczyna Jakuba Chuptysia - Laura Klaus - oskarżyła go o stosowanie przemocy. Nie mogąc już dużej trzymać w sobie żalu i złości, postawiła opowiedzieć publicznie o tym, co ją spotkało ze strony Youtubera. Treści udostępnione przez nią na Tik Toku przerażają.

Bałam się, że chorzy i mizoginistyczni fani Kuby zrobią mi krzywdę. Mam już dość siedzenia cicho. Mam dość tego, że inne ofiary takich osób również siedzą cicho. Ze strachu przed konsekwencjami. W 2020 roku padłam ofiarą groomingu i agresywnych zachowań przez znanego wam wszystkim Gargamela. Miałam 16 lat, jak zaczęliśmy się spotykać. Od początku tej relacji Kuba był wobec mnie zaje***ście przemocowy, kontrolował tak naprawdę całe moje życie, zabraniał mi spotykać się z kimkolwiek. Wszelkie wyzwiska, stosowanie przemocy psychicznej, później również fizycznej, były na porządku dziennym - wyznała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Laura opublikowała nagrania wideo oraz screeny, które potwierdzają jej słowa. Gargamel przyznał się do wszystkiego i przeprosił publicznie.

W odniesieniu do nagrania, które pojawiło się dziś wieczorem, mam kilka zdań od siebie: przepraszam moją byłą dziewczynę i przyznaję się do popełnionych błędów - to, co zrobiłem w 2020 jest niewybaczalne i nie ma usprawiedliwienia dla mojego postępowania. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, ale jestem gotowy przyjąć wszelkie konsekwencje tych działań - oświadczył Jakub.

Gargamel uderzył się pierś, jednak jego zachowanie już rzuciło się cieniem na jego internetowej karierze i życiu. Internauci i jego znajomi nie spodziewali się, że był zdolny do takich czynów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Afera w świecie polskiego YouTube'a. Poważne zarzuty pod adresem Stuu i Gargamela

Wywiad Bedoes | SUN FESTIVAL RADIO ESKA

Bedoes dosadnie o zachowaniu Gargamela. Kończy współpracę z youtuberem

Bedoes 2115 nawiązał współpracę z Gargamelem, który był jego koncertowym DJ-em. Fani Bedoesa byli więc ciakwi, jakie stanowisko zajmie raper w związku z oskarżeniami. Okazało się, że w takich okolicznościach kategorycznie zrywa współpracę.

Hej, dostaję wiele pytań pt., co myślę o sytuacji z Gargamelem i czy wiedziałem o tym. Co to jest za pytanie, co myślę o tej sytuacji? Jestem wk***ony, jest mi przykro. Jestem w szoku. Jak mam się czuć? Dowiedziałem się o tym tak jak wszyscy. Ta sytuacja miała miejsce parę lat temu. Ja z Gargamelem współpracuję od paru miesięcy. Spotykaliśmy się na jakieś wywiady, nie miałem pojęcia o tej sytuacji. Gargamel już z nami nie współpracuje. Przeczytałem jego oświadczenie na Facebooku, obejrzałem tego tiktoka. No k***a… po prostu przykro. Jestem wk***ny. Zarówno tej dziewczynie, jak i Kubie życzę tego, żeby każdy odnalazł swój spokój, ale proszę mnie nie mieszać w tę sytuację, bo chyba każdy wie, co o tym sądzę - powiedział raper na instastory.