Bebe Rexha cierpi na chorobę dwubiegunową! "Już się tego nie wstydzę!"

2019-04-16 17:41
Bebe Rexha (16.04)
Autor: Brian J Ritchie/Hotsauce

Bebe Rexha to kolejna gwiazda, która postanowiła głośno opowiedzieć o swoich problemach psychicznych. Wokalistka przez długi czas nie rozumiała, skąd biorą się w niej gwałtowne wahania nastroju i załamania. W końcu usłyszała diagnozę - choroba afektywna dwubiegunowa. Bebe zamieściła w sieci oświadczenie, w którym przyznała się do choroby.

Bebe Rexha cierpi na chorobę dwubiegunową. Wokalistka jest kolejną gwiazdą po m.in. Kanye Wescie, Justinie Bieberze, Selenie Gomez i Shawnie Mendesie, która głośno opowiedziała o swoich problemach związanych z psychiką.

W poniedziałek Bebe Rexha zamieściła na Twitterze post, w którym opowiedziała o diagnozie.

HOT TEMAT
Shawn Mendes, Bebe Rexha (11.04)

Autor: Ivan Nikolov / WENN.com/agefotostock/East News

Bebe Rexha zrobiła Shawnowi Mendesowi coś, czego nie zrobiłaby żadna jego fanka. Wybaczył jej?

Bebe Rexha cierpi na chorobę dwubiegunową

Przez długi czas nie rozumiałam, dlaczego czułam się tak chora. Dlaczego czułam załamanie, które sprawiało, że nie chciałam wychodzić z domu lub być w pobliżu ludzi i dlaczego czułam, że wzloty, które nie pozwalały mi zasnąć, nie pozwalały mi przestać pracować ani tworzyć muzyki. Teraz wiem dlaczego. Mam chorobę dwubiegunową i nie wstydzę się tego. To wszystko (płaczę).

- napisała Bebe Rexha.

Największe gwiazdy świata już od dawna przekonują, jak ważne jest mówienie głośno o problemach psychicznych. Szczerość pomaga nie tylko im, ale przede wszystkim chorującym fanom, którzy czują, że nie są w swojej chorobie sami i mogą prowadzić normalne życie, a przede wszystkim - powinni oczekiwać pomocy.

Bebe Rexha już teraz zapowiada, że jej kolejna płyta będzie jej ulubioną, bo gwiazda nie musi już niczego ukrywać.

Czekacie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jet leg on level 1000 Post udostępniony przez Bebe Rexha (@beberexha)
NAJNOWSZE