Beata Tadla w rajskiej podróży poślubnej! Dziennikarka wygląda przepięknie! [ZDJĘCIA]

2021-02-20 21:00 RD
Radosna Beata Tadla
Autor: WBF Radosna Beata Tadla

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Beata Tadla wyszła za mąż. Dla dziennikarki był to bardzo ważny i równie piękny dzień. Teraz świeżo upieczone małżeństwo postanowiło wybrać się na rajską podróż poślubną. W sieci pojawiają się ich urocze zdjęcia. Widać, że zakochani świecie się bawią. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Tadla jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Co prawda niechętnie dzieli się ona swoim życiem prywatnym, ale już jakiś czas temu wiedzieliśmy, że Tadla ma nowego chłopaka. I tak, niespodziewanie pojawiły się newsy, że Beata Tadla wyszła za mąż. Dobrą nowiną dziennikarka podzieliła się z fanem na Instagramie. Okazuje się, że zimą Beata Tadla wzięła ślub! Na profilu gwiazdy widzimy zdjęcia w białej sukni z uroczym bukietem.

Beata Tadla zdecydowała się także na pokazanie fanom obrączek. Poza tym widzimy ujęcia, na których Beata Tadla z mężem wychodzi z urzędu. Od razu widać, że ceremonia była skromna i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Po ślubie, tradycyjnie, przyszedł czas na podróż poślubną. Beata Tadla w swoich mediach społecznościowych postanowiła podzielić się swoim szczęściem. Na fotkach, które wylądowały między innymi na Instagramie widać, że świeżo upieczeni małżonkowie są naprawdę przeszczęśliwi. Zobaczcie sami. 

NAJNOWSZE