Prawdziwe lato w środku zimy z Radiem Eska!

2006-11-21 11:18

Eska zabiera swoich słuchaczy do Egiptu - na tygodniowe wakacje w środku zimy

Radio Eska zamierza wyrwać swoich słuchaczy z zimowego marazmu i podarować im prawdziwe lato w środku zimy. Mieszkańców Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Katowic i innych polskich miast, zamiast tradycyjnego taplania się w pośniegowym błocie, czeka gorąca zabawa nad brzegiem Morza Czerwonego.
Na antenie Radia Eska w całej Polsce trwa właśnie akcja pod hasłem „Eska odwołuje zimę”, w której nagrodami są dwuosobowe wycieczki do Egiptu.
Zwycięzcy ogólnopolskiego konkursu przeżyją najgorętszą przygodę swojego życia, zapominając o śniegu i mrozie podczas wyprawy do kraju pełnego słońca i wspaniałej zabawy.
Cała ekipa uda się w tygodniową podróż do Hurghady specjalnym samolotem Radia Eska już w sobotę 21. lutego. Słuchacze, wspólnie z prezenterami Eski, będą prowadzić poranny program na żywo z Egiptu przez cały tydzień.
W pięciogwiazdkowym hotelu Golden Five czeka ich wiele dodatkowych atrakcji, m.in. koncert Magdy Femme.
Uczestnikiem zabawy może zostać każdy, kto prześle SMS-a zgłoszeniowego (o określonej treści) pod wskazany numer do Radia Eska i prawidłowo odpowie na zadane pytania lub wykona określone zadania. Codziennie, od poniedziałku do piątku prezenterzy Eski łączą się tuż po godzinie 8. z jednym ze słuchaczy i poddają go testowi gotowości na ODWOŁANIE ZIMY!

Sponsorami zabawy są Marwit oraz GP Batteries. Partnerem prasowym akcji jest zaś „Super Express”.

Dodatkowych informacji udziela:
Beata Goczał, specjalista ds. PR Grupy Radiowej Radio Eska, 0 694 404 019

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE