Ashley Graham urodziła! "Nasze życie stało się lepsze"

2020-01-20 20:34 kp
Ashley Graham
Autor: Invision/Invision/East News

Ashley Graham została mamą! Modelka podzieliła się na swoim Instagramie radosną wiadomością o narodzinach syna. Teraz ją i jej męża czeka niezwykły czas - pierwsze dni i tygodnie z maluchem. Nie mamy jednak wątpliwości, że para będzie je zawsze wspominać jako najpiękniejsze w życiu! Co takiego napisała? Sprawdźcie!

Ashley Graham to kolejna po Cameron Diaz gwiazda, która została mamą w 2020 roku! Modelka urodziła pierwsze dziecko, a tą radosną informacją podzieliła się na Instagramie z fanami.

Wielbiciele Ashley Graham z ogromną przyjemnością obserwowali w ostatnich miesiącach jej profil na Instagramie. Modelka chętnie dzieliła się swoimi odczuciami i refleksjami związanymi z ciążą - nie unikała też nagich zdjęć, o których rozpisywały się media na całym świecie.

Ashley Graham urodziła

W sobotę o 18:00 nasze życie zmieniło się na lepsze. Dziękujemy wszystkim za waszą miłość i wsparcie w tym niesamowitym czasie.

- napisała na Insta Story Ashley Graham, potwierdzając, że została mamą.

Oświadczenie modelki na swoim Instagramie udostępnił też jej mąż, Justin Ervin. Para nie zdradziła jeszcze imienia syna.

Gratulujemy!

NAJNOWSZE