Antonio Banderas ma koronawirusa! Aktor świętuje 60. urodziny na kwarantannie!

2020-08-10 18:16 nk
Antonio Banderas
Autor: GTRES/G3 Online/East News

Antonio Banderas właśnie skończył 60 lat. Niestety, okrągłe urodziny słynnego aktora nie upłyną mu w szampańskim nastroju na wielkiej imprezie. Banderas poinformował fanów, że zaraził się koronawirusem! Swoje święto spędza więc na obowiązkowej kwarantannie! Jak się czuje? Sprawdźcie szczegóły!

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza! Choć część obostrzeń w większości krajów została już zniesiona, liczba zakażeń znowu zaczęła rosnąć.

Jak Wam niedawno donosiliśmy, również wśród światowych gwiazd pojawiają się kolejne przypadki. Pod koniec lipca covid-19 stwierdzono u Mela Gibsona.

Antonio Banderas ma koronawirusa!

Niestety, Mel Gibson to nie ostatni gwiazdor Hollywood, który zaraził się koronawirusem. O swojej chorobie poinformował fanów Antonio Banderas. Słynny "desperado" podzielił się z fanami tą wiadomości w dniu 60. urodzin, które z pewnością wyobrażał sobie zupełnie inaczej...

Chcę publicznie ogłosić, że dziś, 10 sierpnia, jestem zmuszony świętować 60. urodziny na kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na chorobę COVID-19, wywołaną przez koronawirusa.

Chciałbym dodać, że czuję się stosunkowo dobrze, tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle, ale jestem pewien, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe, dzięki stosowaniu się do zaleceń medycznych, które mam nadzieję pozwolą mi wygrać z zakażeniem, na które cierpię i które dotyka tak wielu ludzi na całej planecie.

Spędzę tę izolację, czytając, pisząc, odpoczywając i kontynuując planowanie, aby nadać znaczenie moim świeżo skończonym 60 latom,w które wchodzę pełen pragnienia i entuzjazmu

Wielkie uściski dla wszystkich.
Antonio Banderas.

- napisał Antonio Banderas na Instagramie.

Aktor podzielił się także słodkim zdjęciem z dzieciństwa.

Hotplota życzy ZDROWIA!

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo
NAJNOWSZE