Anna Wendzikowska zorganizowała córce urodziny. "Trzy dni świętowania"

2022-01-24 10:36 AM

Jedna z córek Anny Wendzikowskiej skończyła 7 lat. Z tej okazji sławna mama zorganizowała jej przyjęcie urodzinowe. Zdjęcia z imprezy trafiły na Instagram.

Anna Wendzikowska jest mama dwóch córek, z którymi chętnie podróżuje i zwiedza najdalsze zakątki świata. Fotki z wypraw chętnie udostępnia w social mediach, czym zachwyca wielu fanów.

Instagramowy profil dziennikarski przepełniony jest zdjęciami z urokliwych zakątków świata. Teraz na Instagram trafiło zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak prezenterka świętowała siódme urodziny jednej z córek.

Ania Wendzikowska jest w social mediach bardzo aktywna, co przekłada się na ilość jej postów. Ma tam prawie 7 tysięcy zdjęć! To niezły wynik, biorąc pod uwagę, że większość to fotograficzne wspomnienia z podróży.

Znaleźć można tam też fotki Wendzikowskiej z zawodowych obowiązków, oraz z bardziej przyziemnych rzeczy, jak codzienność z córkami.

Teraz na Instagramie pojawiło się 5 zdjęć z urodzinowego przyjęcia starszej córki prezenterki. Nie wiadomo dokładnie w jakim składzie Kornelia obchodziła urodziny, bo na zdjęciach widzimy tylko Wendzikowską, solenizantkę oraz młodszą Antoninę. Były balony i prawdopodobnie aż trzy torty!

and just like that… she’s 7 😳 nasze trzy dni urodzinowego świętowania 🥳 #mababygirl #proudmommy

- podpisała post.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE