Anna Mucha

i

Autor: AKPA Anna Mucha na premierze filmu Niewidzialnej Wojny Patryka Vegi

Anna Mucha zadała szyku na premierze Niewidzialnej Wojny. Hitem była fikuśna torebka

2022-09-30 15:02

Anna Mucha pojawiła się na premierze filmu "Niewidzialna wojna" Patryka Vegi, gdzie przykuła uwagę fotoreporterów. Do klasycznej czarnej sukni dobrała torebkę o nietypowym designie. Kopertówka wzorowana na magnetofon przykuła uwagę wszystkich.

Niewidzialna wojna to najnowsze dzieło Patryka Vegi. Film opowiada o życiu samego reżysera, który uważany jest za najbardziej kontrowersyjnego twórcę naszych czasów. Uroczysta premiera filmu odbyła się 29 września 2022 w Multikinie w Złotych Tarasach. Na czerwonym dywanie pojawiła się m. in. odtwórczyni roli mamy Patryka Vegi, Anna Mucha.

Anna Mucha olśniła na czerwonym dywanie elegancką kreacją i szykowną kopertówką

Anna Mucha to uznana polska aktorka, która swoją karierę rozpoczęła w wieku 9 lat, grając w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Aktorka ma na koncie wiele filmowych i serialowych ról, a większości Polakom znana jest jej kreacja z telenoweli "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać Magdy Marszałek.

Kiedy dostała propozycję zagrania matki Patryka Vegi nie wahała się ani chwili. Ania powróciła na kinowy ekran, a podczas premiery "Niewidzialnej wojny zabłysnęła na czerwonym dywanie. Gwiazda pokazała się w czarnej, długiej sukni z wycięciem na nodze. Do tego dobrała czarne szpilki oraz torebkę o bardzo oryginalnym designie. Przypominająca magnetofon kopertówka zwróciła uwagę fotoreporterów.

Anna Mucha

i

Autor: AKPA Anna Mucha na premierze filmu Niewidzialnej Wojny Patryka Vegi
Sonda
Wybierasz się do kina na "Niewidzialną wojnę" Patryka Vegi?
POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58