Anna Mucha zadała szyku na premierze Niewidzialnej Wojny. Hitem była fikuśna torebka

2022-09-30 15:02 Joanna Dembek
Anna Mucha
Autor: AKPA Anna Mucha na premierze filmu Niewidzialnej Wojny Patryka Vegi

Anna Mucha pojawiła się na premierze filmu "Niewidzialna wojna" Patryka Vegi, gdzie przykuła uwagę fotoreporterów. Do klasycznej czarnej sukni dobrała torebkę o nietypowym designie. Kopertówka wzorowana na magnetofon przykuła uwagę wszystkich.

Niewidzialna wojna to najnowsze dzieło Patryka Vegi. Film opowiada o życiu samego reżysera, który uważany jest za najbardziej kontrowersyjnego twórcę naszych czasów. Uroczysta premiera filmu odbyła się 29 września 2022 w Multikinie w Złotych Tarasach. Na czerwonym dywanie pojawiła się m. in. odtwórczyni roli mamy Patryka Vegi, Anna Mucha.

Anna Mucha olśniła na czerwonym dywanie elegancką kreacją i szykowną kopertówką

Anna Mucha to uznana polska aktorka, która swoją karierę rozpoczęła w wieku 9 lat, grając w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Aktorka ma na koncie wiele filmowych i serialowych ról, a większości Polakom znana jest jej kreacja z telenoweli "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać Magdy Marszałek.

Kiedy dostała propozycję zagrania matki Patryka Vegi nie wahała się ani chwili. Ania powróciła na kinowy ekran, a podczas premiery "Niewidzialnej wojny zabłysnęła na czerwonym dywanie. Gwiazda pokazała się w czarnej, długiej sukni z wycięciem na nodze. Do tego dobrała czarne szpilki oraz torebkę o bardzo oryginalnym designie. Przypominająca magnetofon kopertówka zwróciła uwagę fotoreporterów.

Anna Mucha
Autor: AKPA Anna Mucha na premierze filmu Niewidzialnej Wojny Patryka Vegi
Sonda
Wybierasz się do kina na "Niewidzialną wojnę" Patryka Vegi?
POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58
NAJNOWSZE