Anna Dereszowska opowiada o porodzie! “Czułam się ważna, bezpieczna”

2021-11-18 7:13 RD
Anna Dereszowska
Autor: WBF

Anna Dereszowska kilka dni urodziła kolejne dziecko. Teraz w mediach społecznościowych publikuje post, w którym opowiada o porodzie, a także miejscu, w którym się to odbyło. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Kilka dni temu Anna Dereszowska urodziła. To już trzecie dziecko aktorki. O pojawieniu się na świecie nowego członka rodziny Anna Dereszowska poinformowała na Instagramie. Zamieściła zdjęcie dziecka (bez twarzy), które wita się ze światem… środkowym palcem! :D Internauci byli rozbawieni. Posypała się też lawina gratulacji. 

Teraz, gdy emocje już nieco opadły, Anna postanowiła opowiedzieć o miejscu, w którym rodziła. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

To jeden z warszawskich prywatnych szpitali z oddziałem położniczym. 

Oddział położnictwa szpitala @medicoverpolska był dla nas przez pierwszych kilka dni po rozwiązaniu jak dom. Przede wszystkim, nawet w tym trudnym pandemicznym czasie tata @danielduniak mógł być z nami 🤱🏻🙋‍♂️, kangurować Maluszka i przytulać Go od pierwszych chwil.

Profesjonalny, wyrozumiały, dyskretny personel (od lekarzy przez Panie położne noworodkowe, laktacyjne, pielęgniarki, rehabilitantów, Panie salowe i Panie od cateringu) sprawił, że czuliśmy się zaopiekowani, spokojni i w pełni świadomi tego, co i jak się dzieje.

W całym okołoporodowym zamieszaniu, kiedy uwaga większości, w tym w 100% moja skupiona jest na Małym Ludziku, czułam się ważna, bezpieczna i po prostu szczęśliwa

napisała aktorka. 

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytów?

Pytanie 1 z 5
Taylor Lautner to...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE