Anja Rubik podbija Kenię! Jej strój na safari Was zaskoczy

2022-01-12 22:50 es
Anja Rubik
Autor: WBF

Anja Rubik to polska modelka, która zrobiła światową karierę. Ma na koncie liczne współprace z najważniejszymi magazynami. Gwiazda nie raz rozbierała się do sesji. Tak było i tym razem. Na jej Instagram trafiły zdjęcia z wypadu na safari. Oczywiście nago!

Anja Rubik to jedna z pierwszych polskich modelek, które zrobiła tak imponującą karierę. Sesje z jej udziałem mogliśmy oglądać w najważniejszych magazynach, takich jak Vogue. To właśnie Anja Rubik pozowała na słynnej okładce pierwszego numeru tego pisma w Polsce.

Gwiazda wie, że aby utrzymać zainteresowanie, należy korzystać z social mediów. Jest w stałym kontakcie z obserwatorami! Anja Rubik chętnie publikuje efekty sesji zdjęciowych. Często rozbieranych!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Naga Anja Rubik na safari

Pogoda w Polsce nie rozpieszcza, nic dziwnego, że wiele gwiazd stąd ucieka. Anja Rubik wybrała się do Afryki na safari. Dzikie zwierzęta, wielkie przestrzenie i egzotyczna roślinność to piękne widoki.

Anja Rubik postanowiła jednak wrzucić na Instagram coś jeszcze... Pokazała swoje pośladki! Na kilku ujęciach widzimy, że modelka wzięła tam udział w nagiej sesji.

- Gorąco🔥🔥🔥

- Jesteś absolutnie oszałamiająca

- Wspaniała!

Czytamy w komentarzach.

NAJNOWSZE