Alia Shawkat KOMENTUJE relacje z Bradem Pittem! "Czułam się PRZYTŁOCZONA"!

2020-06-27 20:39 nk
Brad Pitt, Alia Shawkat
Autor: KEVORK DJANSEZIAN/Getty AFP/East News, WENN.com/agefotostock/East News

Plotki, jakoby Brad Pitt i Alia Shawkat byli parą, pojawiają się od kilku miesięcy. W końcu aktorka postanowiła skomentować je. Jak się czuła, kiedy zobaczyła swoje zdjęcia z jednym z największych przystojniaków Hollywood w całym internecie?

Jakiś czas temu zagraniczne media zaczęły plotkować, jakoby Brad Pitt i Alia Shawkat mieli romans. Pogłoski nie wzięły się znikąd. Para od kilku miesięcy dość regularnie jest widywana razem. Z jednej strony słyszymy zapewnienia znajomych obojga aktorów, że to tylko przyjaźń, z drugiej zaś - czy przyjaciele spotykają się AŻ TAK często?

Brad Pitt i Alia Shawkat: Co ich łączy?

W końcu do sprawy postanowiła odnieść się sama główna zainteresowana. Alia shawkat poruszyła temat swojej relacji z Bradme Pittem w wywiadzie dla Vulture.

temat wypłynął przy okazji komentowania innej głośnej sprawy z udziałem aktorki. Alia Shawkat w 2016 roku użyła publicznie obraźliwego określenia w stosunku do osób ciemnoskórych. Słowo "czarnuch" padło w żartach, jednak internet jej tego nie zapomniał, a nagranie ponownie wypłynęło przy okazji protestó ruchu Black Lives Matter i walki o równouprawnienie rasowe w USA.

Gwiazda stwierdziła w wywiadzie, że zdanie sobie sprawy z tego, jak bardzo zmienił się jej wizerunek w mediach - i to w sposób właściwie niezależny od niej samej - było dla niej szokiem.

Pomyślałam: "O Boże, dla publiczności jestem rasistką, która żyje z Bradem Pittem.

- powiedziała.

Alia Shawkat zaznaczyła, że ona i Brad "nie spotykają się", a są jedynie "przyjaciółmi". Stwierdziła też, że plotki o romansie z Bradem Pittem nie były czymś, czego się spodziewała. W pewnym momencie zalała ją fala zdjęć paparazzi.

Pomyślałam: "Nie wierzę w to". Wszyscy moi przyjaciele pytali: "Co jest grane?" i wysyłali mi zdjęcia. Czułam się przytłoczona. To jest to uczucie, jak to, kiedy jesteś nagi w szkole i myślisz: "O mój Boże, wszyscy na mnie patrzą.

- wyznała.

Mogła się spodziewać takiej reakcji świata na jej zdjęcia z Bradem Pittem?

Hotplota.pl: Hailey Bieber i Bella Hadid w bikini; Harry i Meghan dostali pracę!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE