Alex Rodriguez wynajął dom 3 minuty drogi od domu Jennifer Lopez! Co on kombinuje?

2021-06-22 14:44 mm
Jennifer Lopez z dziećmi i Alex Rodriguez
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zerwali zaręczyny, a piosenkarka ponownie związała się ze swoim dawnym narzeczonym, Benem Affleckiem. Tymczasem media donoszą, że Alex Rodriguez właśnie wynajął dom położony zaledwie 3 minuty drogi od posiadłości swojej ex! Czyżby chciał mieć ją na oku?

Amerykański serwis Page Six donosi, że Alex Rodriguez przeprowadził się do wynajętego domu w Hamptons. Posiadłość położona jest niecałą milę od domu Jennifer Lopez. Równolegle w sieci krążą plotki o nowej dziewczynie byłego gracza Yankees. Alex widziany był niedawno w towarzystwie uroczej i - jak podkreślają media - bardzo atrakcyjnej brunetki.

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez rozstali się w kwietniu tego roku. Wcześniej para aż dwukrotnie przekładała zaplanowany ponad rok temu ślub. Oficjalnym powodem zmiany planów była pandemia, ale już wówczas w mediach pojawiały się plotki, że Jennifer Lopez nie jest pewna, czy chce wiązać się na stałe z Rodriguezem.

Stara miłość nie rdzewieje

Obecnie Jennifer Lopez odbudowuje na nowo dawny związek z dawnym chłopakiem, Benem Affleckiem. Oboje tworzyli na początku wieku jedną z najgorętszych par show-biznesu. Niestety sielanka potrwała około roku. J.Lo i Ben Affleck zerwali zaręczyny dosłownie na kilka dni przed planowanym ślubem.

Czy tym razem im się uda? A może Alex Rodriguez wciąż liczy na to, że uda mu się pokrzyżować plany Afflecka? W przeciwnym razie po co wynajmowałby dom położony zaledwie 3 minuty drogi od swojej ex?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 18.06.2021
NAJNOWSZE