Aleksandra Domańska

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@domanska_naprawde Aleksandra Domańska nadała dziecku imię nautralne płciowo

Aleksandra Domańska nadała dziecku imię UNISEX. Internauci uważają, że robi mu krzywdę

2022-06-20 23:39

Aleksandra Domańska po naciskach internautów w końcu wyznała jakie imię nadała swojemu dziecku. Zaspokoiła ciekawość fanów, a przy okazji spotkała się z ostrą krytyką oraz żartami na temat swojego wyboru.

Aleksandra Domańska przez bardzo długi czas ukrywała swoją ciążę. Dziecko przyszło na świat w październiku 2021 roku. Naturalnym jest, że fani byli bardzo ciekawi, jakie imię nosi jej pociecha, jednak z tym wyznaniem postanowiła poczekać kilka miesięcy. Wcześniej rozpaliła ciekawość fanów mówiąc, że maluszek będzie nosił imię neutralne płciowo.

Aleksandra Domańska nie chce narzucać dziecku płciPo licznych naciskach i pytaniach internautów, Aleksandra Domańska wyznała, jakie imię nadał swojemu dziecku. W ostatnim poście można na Instagramie można zobaczyć taki wpis:

Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw - czytamy na Instagramie.

Aktorka od początku publicznie zapewniała, że nie chce narzucać swojemu dziecku płci, mówiąc: Jest pięćdziesiąt procent szans, że to dziewczynka i pięćdziesiąt, że chłopczyk. Ale za to imię jest "no gender".

Bardziej konserwatywni fani nie pochwalili decyzji aktorki do nadawania dziecku imienia, które nie sugeruje czy jest to chłopiec czy dziewczynka.

Imię bezpłciowe = niepolskie imię. Pewnie znowu jakieś wydziwaczone. W imię chorej ideologii krzywdzić dziecko wymyślnym imieniem? Słabe - napisał internauta.

Czyli będzie ubierała dziecko neutralnie raz w sukienki, raz w spodnie aż dziecko świra dostanie bo wszyscy się z niego będą śmiać w szkole - dodał kolejny, sceptycznie nastawiony użytkownik.

W sieci zawrzało i rozpętała się dyskusja, a Aleksandra Domańska nie zostawiła tego bez komentarza.

Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury. Takim imieniem jest na przykład Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron, Sasha. Czy są one wydziwaczone? Dziękuję ci losie, że moje życie obfituje w takie chwile, wydarzenia i ludzi, dzięki którym czyjeś imię nie jest dla mnie powodem do niezdrowej ekscytacji. Życzę wam jak najlepiej i dużo akceptacji - napisała aktorka.

Aktorka powiedziała również, iż nie rozumie, dlaczego miałaby w ten sposób robić krzywdę swojemu dziecku. Dodała również, że to ono w przyszłości samo zdecyduje kim chce być: "Niech bejbik ma czystą kartę" - dodała.

Wśród fanów byli również tacy, którym bardzo przypadło do gustu imię Ariel.

Ariel, super imię! - napisał fan.

Piękne imię, wiem co mówię! Pozdrawiam, Ariel - dodał kolejny.

Sonda
Podoba Ci się imię Ariel?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6