Agnieszka Kaczorowska "nie sprawdziła się" jako prowadząca festiwal?! Kto ją zastąpi?

2017-06-27 19:00
Taniec z Gwiazdami 2017: Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski
Autor: WBF/Polsat Taniec z Gwiazdami 2017: Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski

Agnieszka Kaczorowska nie dostała po raz drugi propozycji poprowadzenia Disco Hit Festival?! Dlaczego? Kto ją "wygryzł"?

Agnieszka Kaczorowska zrobiła dużą karierę w mediach. Dziewczyna jest wszechstronnie utalentowana - jak doskonale tańczy, możemy podziwiać w Tańcu z Gwiazdami, a ponadto Agnieszka jest przecież aktorką i od wielu lat pojawia się w serialu Klan, od którego zaczęła swoją karierę.

Ale nikt nie jest dobry w absolutnie wszystkim. Niestety, wygląda na to, że Agnieszka Kaczorowska nie sprawdziła się jako konferansjerka. Tak przynajmniej twierdzi Fakt. Tabloid podaje, że tancerka i aktorka straciła fuchę przy Disco Hit Festival! "Agnieszka Kaczorowska miała być jego ozdobą i osobą, która jeszcze zwiększy zainteresowanie widzów. W ubiegłym roku to ona wraz z Norbim (45 l.) zapowiadała zespoły i zabawiała publiczność. Mimo szczerych chęci nie wypadła najlepiej." - czytamy w tabloidzie.

Fakt powołuje się na swojego tajemniczego informatora, który podaje, że zamiast Kaczorowskiej tegoroczną edycję Disco Hit Festival poprowadzi Sławomir Zapała. "Wszystkim wydawało się, że skoro ma tyle energii na parkiecie, będzie w stanie pociągnąć tłumy i ogarnąć publiczność. Niestety nie sprawdziła się, była wystraszona, widać było brak doświadczenia, więc organizatorzy postanowili wziąć kogoś bardziej przebojowego, a jej podziękowali. Norbi w duecie ze Sławomirem lepiej sobie poradzą" - cytuje brukowiec.

Taniec z Gwiazdami 2017: Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski
Autor: WBF/Polsat Taniec z Gwiazdami 2017: Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski
Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski
Autor: WBF/Polsat Agnieszka Kaczorowska i Michał Malinowski

NAJNOWSZE