Agnieszka Hyży odpowiada na pytanie o płeć dziecka. „Średnio mi wierzą”

2021-10-21 8:18 AM
Agnieszka Hyży
Autor: WBF

Już wkrótce na świat przyjdzie pierwsze dziecko Agnieszki i Grzegorza Hyży. Na Instagramie prezenterka pochwaliła się fotką z baby shower, które zorganizowały jej najbliższe koleżanki. W obszernym wpisie Agnieszka zdradza, jakie pytanie padało najczęściej i jaka jest na nie odpowiedź.

Agnieszka Hyży wkrótce zostanie mamą. A im bliżej porodu, tym coraz więcej pada pytań o płeć dziecka. Okazuje się, że pytanie to nurtuje nie tylko fanów i media, ale także bliskich przyszłych rodziców.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Na Instagramie dziennikarki pojawiła się fotka z baby shower wraz ze zdjęciem, w którym wszystko wyjaśniła:

Od jakiegoś czasu pytanie, który słyszę praktycznie codziennie,brzmi tak: „chłopiec 👶🏻 czy dziewczynka👧🏻… synek czy córka❓” I uwielbiam to skonfundowanie, gdy odpowiadam … „NIESPODZIANKA.Nie wiemy…”🤷‍♀️⁉️ Jestem więcej niż pewna, że wielu z tych, którzy pytają, średnio mi wierzą, włączając w to także naszych bliskich😂😜.Ludzie, my naprawdę NIE WIEMY‼️😁

– rozpoczęła wpis Agnieszka.

To naprawdę takie dziwne by zostawić, chociaż TO , do końca w tajemnicy🤦‍♀️🤪? Jak widać można nie dopytywać, nie sprawdzać… po prostu cierpliwie czekać, tak jak na ten nasz wyjątkowy stan. Kontynuując historie, jak już mój interlokutor przetrawi, że się nie dowie jaka płeć 😳,to zaczyna się runda pytań …”No to, co z imieniem? Macie kilka?A ubranka w jakim kolorze?Pokój będzie szary czy beżowy?”Bacznie przygląda się mojej twarzy, czy jednak nie zdradzę swoją miną i reakcją, jaka jest odpowiedź🤣!

– kontynuowała.

Całość wpisu znajdziecie poniżej.

Zobacz też: 

NAJNOWSZE