Agnieszka Chylińska

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@agnieszkachylinskaofc Agnieszka Chylińska nie wybiera się na Florydę

Agnieszka Chylińska na rocznicę ślubu dostała od męża ekstrawagancki prezent. Piosenkarka liczyła na wycieczkę do Fromborka

2022-09-29 15:25

Agnieszka Chylińska odpowiedziała na plotki dotyczące jej wyjazdu na Florydę, który rzekomo miał jej zasponsorować mąż. Piosenkarka w żartobliwy sposób opowiedziała o swojej relacji z ukochanym. Fani docenili jej poczucie humoru.

Agnieszka Chylińska świętuje w tym roku 12 rocznicę ślubu. Z Markiem wychowuje troje dzieci: 16-letniego Rysia, 12-letnią Esterę oraz 9-letnią Krysię. Para bardzo chroni swoją prywatność, dlatego tabloidy tym chętniej spekulują na temat ich życia rodzinnego. 

Agnieszka Chylińska znana jest ze swojego poczucia humoru i chętnie śmieszkuje na temat pojawiających się internecie plotek. W "Dobrym Tygodniu" pojawiły się doniesienia, jakoby Marek zafundował Agnieszce wyjazd na Florydę. Piosenkarka w typowy dla siebie sposób odpowiedziała na plotki, czym bardzo rozbawiła internautów.

Piszą, że wyjeżdżam na Florydę. Podobno mąż mi zafundował wycieczkę, wiesz? - powiedziała Agnieszka do swojej menadżerki, która nagrała rozmowę z piosenkarką.

Ja myślę, że on ci nigdy nic nie zafundował - obie wybuchły śmiechem.

Nie, ale dobrze, dobrze. To jest prawda. Nawet we Fromborku nie byliśmy razem. Ja bym chciała, żeby mój mąż mnie zaprosił do Fromborka - dodała gwiazda.

Ludzie może myślą, że ja jako gwiazda potrzebuję Florydy do szczęścia. I że mąż mi funduje. Nie kumają, że ja sama sobie wszystko funduję. Chyba chcą mnie wpisać w taki nurt, że jak jest gwiazda z Polski, to ona jedzie do Stanów. A ja się nie wybieram do Stanów w ogóle - ciągnęła dalej.

W dalszej części rozmowy powiedziała, jaki prezent z okazji rocznicy przygotował dla niej mąż.

Jakie mamy plany? Kupiliśmy pellet w dobrej cenie. W prezencie od męża na 48. rocznicę ślubu, bo tak się czuję mniej więcej, mam pellet. W bardzo dobrej cenie - zdradziła Chylińska.

Fani docenili jej dystans do siebie i luz i nie omieszkali poprosić o namiary na producenta niedrogiego opału.

Sonda
Podoba ci się poczucie humory Agnieszki Chylińskiej?
FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058