Agata Rubik

i

Autor: AKPA Agata Rubik dostaje drogie prezenty od przyjaciół

Celebryci

Agata Rubik dostała prezent za 12 tys. złotych! To nie Piotr był tak hojny

2024-03-22 11:15

Agata Rubik wraz z mężem Piotrem i córkami od kilku miesięcy spełniają swój amerykański sen. W Stanach Zjednoczonych odnaleźli swoje miejsce na ziemi, jak również nowych przyjaciół, którzy potrafią pięknie ich ugościć, a nawet sprezentować drogie gadżety. Agata właśnie pochwaliła się swoimi pierwszymi, markowymi torebkami, które dostała od Anety Glam.

Rubikowie, w 2023 roku zaskoczyli informacją o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Opuścili Polskę podczas zeszłorocznych wakacji, więc już przez kilka dobrych miesięcy zdążyli się zadomowić w Miami. Co więcej, kupili nawet własne cztery kąty z pięknym widokiem na ocean. Rubikowie, przeprowadzając się na drugi koniec świata musieli pogodzić się z tym, że muszą opuścić swoich przyjaciół z Polski, jednak na miejscu znaleźli nowe towarzystwo, a Agata chętnie korzysta z gościny Anety Glam, od której przyjęła ostatnio bardzo drogi prezent.

Nosel wkręca w Radiu ESKA | Odcinki 7-12

Aneta Glam rozpieszcza Agatę Rubik drogimi prezentami

Aneta Glam, znana z popularnego w Polsce programu "Żony Miami" to wybranka George'a Wallnera, jednego z najbogatszych ludzi na Florydzie, który w wielu 27 lat założył firmę zajmującą się bezgotówkowymi oraz internetowymi transakcjami. Z 20 lat młodszą partnerką od wielu lat żyją na "kocią łapę" - nie mają ślubu, ani dzieci. Aneta spełnia się w roli pani domu i chętnie przyjmuje w swojej posiadłości przyjaciół, z którymi dobrze się bawi gotując i plotkując.

Ostatnio, częstą bywalczynią w domu Anety Glam jest Agata Rubik, która nie ma żadnych zawodowych zobowiązań, a więc kiedy dzieci są w szkole, ma sporo czasu na własne przyjemności. Podczas ostatniej wizyty u "żony Miami" dostała prezent wart 12 tys. złotych! To dwie torebki prosto od Stelli McCartney - z których każda kosztuje 6 tys. złotych. Agata Rubik przyznała, że to jej pierwsze, markowe torebki. Nie kryła zaskoczenia i podekscytowania.

Agata Rubik

i

Autor: Screen/Instagram/@agata_rubik Agata Rubik dostała drogie torebki od Anety Glam