Adele i Rich Paul są parą. A oto jej poprzednie związki!

2021-07-25 10:00 kp
Adele
Autor: RONALD MARTINEZ/Getty AFP/East News

Adele od początku kariery bardzo dba o to, by świat mediów nie dyskutował na temat szczegółów jej życia prywatnego. wprawdzie zawody miłosne Adele uczyniła tematami swoich dwóch krążków, jednak nigdy nie wchodziła w szczegóły swoich trwających relacji. Teraz tabloidy śledzą jej relację z menedżerem LeBrona Kamesa, Richem Paulem. A pamiętacie poprzednich facetów Adele?

Rozwód Adele i Simona Koneckiego przyniósł w życiu wokalistki kolosalne zmiany. Adele przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, schudła 40 kilogramów i na dobre wsiąknęła do tamtejszego gwiazdorskiego światka. Jednocześnie wokalistka wciąż dba o swoje życie prywatne - Adele bardzo rzadko publikuje w sieci swoje zdjęcia, a paparazzi niemal nie mają okazji, by sfotografować ją w miejscach publicznych.

Ostatnio jednak Adele pojawiła się w Phoenix na meczu NBA w towarzystwie agenta sportowego Richa Paula. Za swoimi informatorami amerykańskie media ogłosiły, że celebryci są parą - podobno Paul przedstawiał już gwiazdę znajomym jako swoją dziewczynę.

Czas więc przypomnieć poprzednie związki i poprzednich facetów Adele!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Związki Adele

1. Mężczyzna z płyty "19"

Swoją debiutancką płytę Adele poświęciła byłemu chłopakowi, który zdradzał ją jeszcze przed tym, jak zdobyła sławę. Adele nigdy nie zdradziła jego imienia, ale w 2008 roku wyznała, że zerwała z nim za pomocą smsa. Mężczyzna przez tydzień próbował jeszcze odzyskać uczucia swojej byłej już dziewczyny.

2. Mężczyzna z płyty "21"

Kolejna płyta Adele powstała w ciągu trzech miesięcy z inspiracji bolesnym rozstaniem z jej kolejnym partnerem. Mężczyzna znów pozostał anonimowy, choć według dziennikarzy mógł to być fotograf Alex Sturrock. Ani Adele, ani on nigdy nie odnieśli się jednak do tych plotek. Wiadomo, że to chłopak Adele zdecydował o rozstaniu, zostawiając ją ze złamanym sercem.

3. Simon Konecki

Adele i Simon Konecki zaczęli się spotykać w 2011 roku, a w 2012 na świat przyszedł ich syn. W marcu 2017 roku para potwierdziła ślub, jednak już w kwietniu 2019 roku ogłosiła separację. Adele złożyła pozew o rozwód kilka miesięcy później. To wtedy Adele skupiła się na zdrowym trybie życia i skupieniu na samej sobie. Rozwód ogłoszono w marcu 2021 roku. Powody rozstania pary nie są znane.

Adele i Simon Konecki w 2015 roku
Autor: PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

4. Skepta

W październiku 2019 roku media obiegły plotki, że Adele związała się ze swoim dobrym znajomym, raperem Skeptą. W 2020 roku para miała w tajemnicy randkować, jednak ostatecznie relacja nie przerodziła się w nic poważnego. Pod koniec roku Adele ogłosiła na Instagramie, że jest singielką.

NAJNOWSZE