Adele schudła prawie 50 kg dzięki TEJ DIECIE! Co je gwiazda?

2020-03-07 15:28 DR
Adele
Autor: Kevin Winter/Getty Images for NARAS/AFP/East News

O tej metamorfozie mówi się praktycznie na całym świecie! Według najnowszych doniesień Adele schudła już prawie 50 kilogramów. To naprawdę niezły wynik. Z jakiej diety korzysta piosenkarka? Co je? Zobaczcie na Hotplota.pl.

Adele przeszła ogromną metamorfozę. Gdy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Adele po metamorfozie, wiele osób w pierwszym momencie nie poznała artystki. Fani martwili się też, że gwiazda ma problemy zdrowotne. Okazało się jednak, że piosenkarka po prostu wzięła się za siebie. Przeszła na dietę i zaczęła ćwiczenia. Są jednak osoby, które zadają sobie pytanie – jaka to dieta? Odpowiedzi szukamy na Hotplota.pl.

W mediach pojawiają się informacje, że to dieta sirutinowa. Specjaliści twierdzą, że to dieta, która bardzo szybko przynosi efekty, a jej menu nie jest monotematyczne. Co więc można jeść na takiej diecie? Przede wszystkim owoce i warzywa, które pomagają w spalaniu tkanki tłuszczowej. Wśród najpopularniejszych produktów są truskawki, jarmuż, zielona herbata, soja czy kurkuma.

Skusilibyście się na taką dietę?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE