Adele live na Instagramie! Padło pytanie o… KINGĘ RUSIN!

2021-10-10 12:00 RD
Adele
Autor: NBC/ SNL/Ferrari Press/East News Adele

Adele wróciła do mediów społecznościowych! Ma to oczywiście związek z premierą jej najnowszej płyty. Artystka odpowiadała na pytania fanów. Pojawiło się też pytanie dotyczące… Kingi Rusin. Jak zareagowała piosenkarka? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Adele zorganizowała niedawno swoją pierwszą w życiu transmisję na Instagramie. Artystka próbowała odpowiadać na pytania fanów, ale nie kryła, że Instagram jest dla niej trochę czarną magią. Przez dłuższą chwilę Brytyjka zastanawiała się jak pozwolić na udział w transmisji innym osobom. Finalnie się to nie udało. Udało się jej jednak pokazać swojego psa i puścić fragment piosenki z najnowszej płyty. Fani byli zachwyceni. 

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Jeden z widzów zapytał również o to, czy Adele pamięta Kingę Rusin. Pytanie o dziennikarkę padło nie bez powodu. W 2020 roku Kinga opublikowała zdjęcie z Adele w mediach społecznościowych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że była to impreza zamknięta i - zdaniem wielu osób - Rusin nie powinna była wrzucać tej fotki. 

Czy Adele podczas transmisji live odpowiedziała na pytanie o Kingę Rusin? Niestety, nie. Artystka mogła więc nie zauważyć pytania albo po prostu nie chciała na nie odpowiedzieć. 

QUIZ. Matematyka na poziomie podstawówki. Bez 13/15 nie pokazuj się znajomym!

Pytanie 1 z 15
5 + 5 + 5 - 10 - 10 = ?
NAJNOWSZE