Adele trzyma w domu zużytą gumę do żucia Celine Dion!

2021-10-22 11:03 AM
Celine Dion, Adele
Autor: 0000003/Reporter

Jeśli myśleliście, że zbieranie wszystkich płyt ulubionego artysty czyni z Was jego największym fanem, to jesteście w błędzie. Są fani, którzy zbierają nie tylko płyty… Coś na ten temat wie Adele, która jak się okazuje jest wielką fanką Celine Dion, pokusimy się nawet o stwierdzenie, że największą!

Adele szykując wielki powrót, na scenę i wydanie krążki, bierze udział w wywiadach, w których opowiada nie tylko o swoim powrocie na muzyczny rynek, ale także zdradza wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia.

Na łamach Vogue udzieliła obszernego wywiadu, w którym poruszyła kwestie swojej spektakularnej przemiany, ale także rozwodu z Simonem Koneckim.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

Ostatnio wzięła też udział w popularnej serii „73 pytania” na YouTube, gdzie artystka opowiedziała o swojej największej idolce. Okazuje się, że chodzi o Celine Dion.

Wiele wskazuje na to, że piosenkarka jest jedną z największych fanek kanadyjskiej artystki. Można nawet stwierdzić, że największą. Jak sama zdradziła, otrzymała coś, co jest gratka dla prawdziwego fana Dion. Zużyta guma do żucia Celine jest w posiadaniu gwiazdy!

James Corden, który jest moim przyjacielem, ale robi też „Carpool Karaoke”, robił z nią odcinek i wiedząc jak wielką, jestem jej fanką, kazał jej wypluć swoją gumę do żucia na kawałek papieru i zabrał ją dla mnie. Jestem bardzo dumna, że to posiadam

- mówiła Adele z uśmiechem.

Zaskoczeni?

NAJNOWSZE